Yataş Yatak Tek Kişilik Formu ile Konforlu Uyku Deneyimi Sunuyor

Kaliteli bir uyku için konforlu ve rahat Yataş yatak tek kişilik modelleri hem çocuklara hem de yetişkinlere ürünler geliştirmeye devam ediyor. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz yumuşak, orta, orta üst ve sert tek kişilik yatakların birbirinden farklı özelliklerinin olması her vücut tipine ayrıcalık sunuyor. Sağlıklı ve kaliteli uyku prensibiyle yenilikçi teknolojiler sunan Yataş yatak tek kişilik formları ile hemen her vücut tipine özel seçimler vadediyor. Hadi gelin, kaliteli bir uyku çekebileceğiniz yatak tek kişilik seçimlerinde Yataş’ın birbirinden özel seçeneklerine mercek tutalım. Günün yorgunluğunu ve koşturmacasını kaliteli ve sağlıklı bir uykuyla tamamlamak isteyenler için Yataş yatak tek kişilik modellerine göz atalım…

İçindekiler

Yataş Ortopedik Yatak Tek Kişilik Modelleri ile Derin Uykuya Dalabilirsiniz

Kaliteli ve sağlıklı bir uyku için konforlu bir yatağa ihtiyaç vardır. Prestige Prime’ın full ortopedik yapısı sayesinde bedeninize konfor deneyimi yaşatabilirsiniz. Bu yatak Monoblock Solid Core teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile sırt ve bel en doğru şekilde desteklenir. Uzun ömürlüdür, formunu yıllarca kaybetmez. Sert yatak tek kişilik formu ile sert zemin severler için harika bir seçim olacaktır. Yataş yatak tek kişilik seçeneklerinde, Prestige Prime ile kış ve yaz mevsimlerinde, hava şartlarına uygun olarak yatağın iki farklı yüzeyini kullanabilirsiniz. Alpaka yünlü kumaş ile kışın serin havalarda üşümeyecek yumuşak tuşesiyle ise sıcacık bir uyku ortamı yaratabilirsiniz. İpek katkılı örme kumaşla yaz aylarında serin ve ferah bir dinlenme imkanı sağlar. Kaliteli ve farklı boyutlarda seçenekleri ile dilediğiniz ebatlarda tek kişilik yatak seçiminizi yapabilirsiniz.

Pocket Yay Sistemi ile Tek Kişilik Yatakta Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Pocket yay sistemi ile çeşitli sertlikteki birbirinden bağımsız işlevlerdeki yaylar ile vücudun beş ayrı bölgesine özel destek verir ve vücut yapınıza uyum sağlayarak sağlıklı bir uyku çekmenize yardımcı olur. Five-Z yatak, Hybrid yapısıyla kişiye özel konfor sağlar ve orta sertlikte yatak severler için uygun bir seçim olacaktır. Five-Z yatağın her iki yüzeyinde yer alan ve uzay teknolojisi yardımı ile üretilmiş materyaller, derin ve konforlu bir uyku deneyimine eşlik eder. Yazlık ve kışlık yüzey seçeneğiyle, uykunuzun hava şartları sebebiyle bölünmemesine yardımcı olur. Kışlık yüzeyinde yün, yazlık yüzeyinde ise pamuk ile her mevsim konforlu ve sağlıklı bir uyku keyfi yaşatır.

Yataş Yatak Tek Kişilik Formu ile Herkesin Tercihi

Yataş Bedding ile bulutların üzerindeymiş gibi yumuşacık bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Yeni bir güne hazır, dinlenmiş bir beden için Ergocoil Infinity yatağın vücut dostu özelliğiyle konforlu bir uyku geçirebilirsiniz. Yataş ve dünyanın bilinen en büyük yay teknolojisi üreticilerinden biri olan Leggett & Platt ile işbirliğinden ortaya çıkan dört yeni yay teknolojisinden biri Ergocoil yay sistemidir. Ergocoil Infinity yatak tek kişilik formu ile omurgayı destekler. Yüksek kaliteli ideal konforu ile yorgun uyandığınız sabahlara veda edebilirsiniz. Sağlıklı bir yumuşaklıktaki formu ile tek kişilik yatak olan Ergocoil Infinity, ultra sessiz olması sebebiyle uykunuzda istediğiniz kadar dönebilme özgürlüğü vaad eder.

Hacimli Saklama Alanı İmkanı ile Baza Deneyiminizi Artırabilirsiniz

Yatak tek kişilik bazalar, yaşamınızı kolaylaştıran fonksiyonel özellikleriyle çağdaş ve şehirli yatak odaları yaratmanıza imkan sağlıyor. Cool Natura Baza’nın geniş iç hacimli yapısıyla dilediğiniz eşyanızı içerisine koyabilir, fazla eşyaları nereye koyacağım endişesini yaşadığınız günleri geride bırakabilirsiniz. Doku tipi ve renk grubu çeşidinin fazla olması ile dilediğiniz şekilde tek kişilik baza yatak modelini tercih edebilirsiniz.

Aradığınız konforlu yatak tek kişilik modelleri ve baza tasarımları için Yataş Bedding’i ziyaret ederek eşsiz tasarım ve özelliklere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Tek kişilik yatak fiyatları ürünlerin boyut ve özelliklerine göre değişirken tek kişilik baza yatak fiyatları da yine tasarım ve tasarım niteliklerine göre farklı skalada yer almaktadır. Yataş’tan kendinize ve bütçenize en uygun olan yatağı seçerek kaliteli uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir