Yves Rocher Reparation Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Kremi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Yves rocher benim çok sevdiğim doğal içeriklere sahip bir Fransız markası… Öncelikle Yves rocher’ın ürünlerini genel anlamda da sevdiğimi belirtmeliyim o yüzden bir şeye ihtiyacım olduğunda bu markaya bakıyorum. İçime sinerse alışverişimi yapıyorum. Saçlarımın özelliklerinden bahsedecek olursam ince telli, kıvırcıklığı bozulmuş ama yine de dalgalı, oldukça kuru ve boyadan dolayı yıpranmış bir saç tipim var. Bir de son bir ayda epey gezince saçlarım neredeyse dengesini kaybetti ve koparak dökülüyordu. (Dökülme sorununu çözdüm onun yazısı çok yakında gelecek…) Kuru saçlar zaten genellikle saç kremi olmadan yapamaz ve ben de onlar arasındayım 🙂

Yves rocher reparation repair yıpranmış saçlar için onarıcı saç kreminin vaatleri:

  • İçerisinde jojoba yağı ve badem yağı bulunur.
  • Saçları onarır ve besler.
  • Saçları eski sağlığına kavuşturur ve dış etkenlere karşı korur.

Yves rocher reparation repair yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremi kullanımı: Saçları şampuanladıktan sonra saç uçlarına ve yıpranmış bölgelere uygulayın. Saç tellerinizin daha sıkı ve parlak olması için bol soğuk suyla durulayınız.

Yves rocher reparation repair yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremi yorumlarım: Öncelikle bu saç kremi hakkında epey araştırma yaptım ve kullananların büyük bir kısmı memnun kaldığını ve saçları onardığını yazmışlardı. Ben de saçlarımı toparlaması için yves rocher saç kremini tercih ettim ve genel olarak memnun kaldım.

  • Kuru saçlarımı nemlendirme açısından gayet yeterli geldi. Normalde saç uçlarım çabuk çatallaşır ve şekillendirmede zorlanıyorum. Yves rocher yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremini kullandığım dönemde böyle bir problem yaşamadım. Bu etkide içerisindeki jojoba ve badem yağının katkısının olduğunu düşünüyorum.
  • Saçlarımı çatallaştırmadı aksine yumuşacık oldular.
  • Saçlarımı kendi şekli ile kullanabildim ve tararken kolay açıldı saçlarım.
  • Saçlarımın kıvırcıklığını eski haline döndürmeye başladı ve kremi sevmemdeki en büyük etkenlerden biri bu diyebilirim.
  • Saçlarımın diplerine uygulamadığımı da belirtmeliyim ki normalde kremler saç diplerine uygulanmaz. Uygulandığı takdirde kafa derisini yumuşatıp dökülmeyi hızlandırır. O yüzden saç boyu ve uçlarına uyguladım.

Ambalajı yeşil ve doğa dostu olduğunu simgeleyen bir tonda… Ayrıca hafif şeffaf olduğu için kreminizin bitip bitmediğini anlayabiliyorsunuz. Ambalajı tüp formunda olduğu için istediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp kullanabildim. Rengi beyaz ve kokusu çok ferah sanki çiçek bahçesinde dolaşıyormuşsunuz gibi… Kokusu saçlarda kalıcı değil bu arada.

Silikon, paraben, renklendirici içermiyor. İçeriğindeki diğer detayları merak ederseniz üst fotoğraftan bakabilirsiniz. 150 ml ve bir aydır kullanıyorum-bitti.  Yves rocher yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremi fiyatı 19-20 TL arasında…Ben genellikle online sitelerinden alışveriş yapıyorum fakat mağazalarından da alabilirsiniz.

    Sizler yves rocher saç ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz sosyal medyadan arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir