Clean Claer Siyah Nokta Temizleyici Günlük Peeling için Krem Jel

Merhabalar :))

Bakım konusunda oldukça aktif olduğum doğrudur. Benim için makyaj olmazsa olmaz değil ama günlük, aylık bakımlar vazgeçilmezim. Çok rahat makyajsız gezerken, bakım yapamadığım günler kendimi huzursuz hissederim. Başarılı insanların hayatlarını okuduğumda ise onlardan ilham alıp kendime bakım zamanı yaratırım ve bu beni özellikle iki senedir çok etkiledi. Önceleri makyaj, bakım olaylarına sıcak bakmamamla birlikte son iki üç senedir kafamda bir şeyler değişti. “En iyi makyajı ben yaparım ” diye gezen yengeme inat başladığım makyaj deneyimlerimde farklı bir boyut yaşadım. Şimdi hem makyaj yapmayı seviyorum, makyaj yaparken eğleniyorum. Fakat bakımımı da önceliklerim arasına koyduğuma inanıyorum. “En iyi makyajı ben yapıyorum ” yanılgısına düşmemeyi öğrettiği için ise yengeme minnettarım. :))
Kısaca önceliklerime değinip başınızı ağrıttım için kusura bakmayın. Şimdi clean&clear siyah nokta temizleyici günlük peeling için krem jelden bahsetmek istiyorum.
CAM01272

CAM01281

CAM01285

CAM01289

Siyah noktalarımdan uzun süre şikayetçiydim ne sürsem olmuyordu. İstediğim performansı alamıyordum ki bu üründede istediğim etkiyi bulamadım. Ben çok beyaz bir cilt istiyorum ya da bilmiyorum kendimden şüphe etmeye başladım artık. Düzenli kullandım ve gözeneklerimi açtığını farkettim sonra tekrar gözeneklerim eski halini almaya başladı. Sabah akşam kullanılması gerektiğini söylüyor fakat ben fazla geleceğini düşündüğümden sadece akşamları makyajımdan sonra kullanmayı tercih ettim. Makyaj kalıntılarını güzel temizleyip ferahlatıyor sırf bu yüzden bile tekrar alırım. Beyaz renkli içerisinde mavi granülleri olan ürün oldukça bereketli… Ürünü sürdükten sonra yüzüme masaj yaptım ve kan dolaşımını artırıp gözeneklerimi açtım. Siyah noktalarda başarılı bulmadım bana yeterli gelmedi en azından öyle söyleyeyim fakat günlük peeling özelliğini başarı ile yerine getirdiği için tekrar alabilirim. Kir ve gözenekleri açmak için günlük peeling arayışında olanlar bir şans verin. Fakat vücudunuzda farklı bir tepki yaratırsa derhal bırakın cildinize eziyet etmeyin.

Okuduğunuz için teşekkürler…

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir