Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlerle çok sevdiğim yaklaşık 6 aydır bittikçe yeniden aldığım bir bakım yağından bahsedeceğim. Anneler Günü İndirim Alışverişi yazımda Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağını merak ettiğimi belirtmiştim. Öncelikle kirpik ve kaşlarım hakkında bilgi vermek istiyorum. Kaşlarımı kendim alıyorum, çok ince olmamasına dikkat etmekle beraber çok dağınık bir görünüm de sevmiyorum. Kirpiklerim ise seyrek, orta uzunlukta fakat düşük bu yüzden maskara seçimlerimde uzunluk ve dolgunluk veren maskaraları tercih ediyorum. Kış ve bahar aylarında çok makyaj yapan biri olarak son bir yıldır kirpiklerim çok güçsüzleştiğini hissettim. Bu yüzden kirpikleri güçlendiren bakım yağı kullanmaya karar verdiğim dönemde karşıma Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı çıktı. Hemen alıp denemeye başladım, yaklaşık altı aydır kullanıyorum. Bazı dönemler çok düzenli kullanıyorum, bazı dönemler kullanımı bıraktım. Ama son bir aydır kaşlarımı biraz kalınlaştırmaya karar verdiğimden çok almamaya çalışıyorum.

İçindekiler

Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı Vaatleri Neler? /Nasıl Kullanılır?

Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağının vaatleri arasında da doğal vitamin ve enzimler sayesinde kaş ve kirpiklere sürüldüğünde dipten uca besleyerek doğal bir bakım sağlar, canlı ve sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Gerekli yağ ve nem dengesini sağlayarak güçlenmesini ve dolayısıyla dökülmelerinin azalmasına yardımcı olur. Kullanımdan önce mutlaka çalkalayın.

Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı Yorumlarım

  • Final dönemlerimde stresten kaynaklı kaş dökülme problemi yaşamıştım. Çok fazla olmasa da kaşımın başlarından belli olacak şekilde dökülme sorunuydu… Akşam uyumadan önce uyguladığımda birkaç günde yerine tekrar kaşlarım çıkmaya başladı. Kaşlarımı toparlamada epey hızlı sonuç aldığımı belirtmeliyim.
  • Kirpiklerimin güçlenmesi ve yeni kaş çıkması için kullandığımda da oldukça etkili olduğunu gözlemledim.
  • Seyrek kirpiklerime eşlik eden minicik çıkan kirpikler başlangıçta rimel sürdüğümde çirkin dursa da uzadıkça daha doğal durdu.
  • Orta uzunlukta olan kirpiklerim benim için imkansız olacak derecede uzadı. Uzayan kirpiklerime rimel uyguladığımda hoş bir görüntü yarattı açıkçası… 🙂
  • Kaş ve kirpik bakım yağı kullanıldığında tekrar döküldüğünü yazan yorumlar okudum fakat ben kaşlarımda dökülme vs. sorun yaşamadım ama kirpiklerimde çok az da olsa dökülmeler yaşadım. Bunda da kirpik bakım yağından değil kullandığım makyaj ürünlerinin etkili olduğunu düşünüyorum.

Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı ambalajı şeffaf ve ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz.

Kıl fırçası sayesinde kirpik ve kaşlara çok rahat bir şekilde uyguluyorum. Yapısı klasik yağ formunda ki içeriğinde full yağ var. Gözlerime kaçırdığımda çok fazla yakmadı zaten fırçalı olduğundan yağ gözlere akmıyor. Uygulama fotoğraflarında çok az maskara var. Finale giderken uygulamıştım 😀 Kaşlarımda hiçbir ürün yok. Kirpik ve kaş bakım yağı arayanlara tavsiye ederim.

Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı İçeriği Nasıl? / Nerelerde Satılıyor?

Kak ve kirpik bakım yağının içerisinde buğday yağı, çam terebentin, defne uçucu yağı, hint yağı, ısırgan yağı, jojoba yağı, lavanta yağı ve susam yağı var. Ali Ünyazıcı Kaş Kirpik Bakım Yağı fiyatı 15 TL civarı, aktarlarda bulabilirsiniz. Ankara Sakarya caddesindeki çiçekçinin karşısındaki aktardan da bulabilirsiniz.

Siz kaş ve kirpik bakım için neler kullanıyorsunuz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen 🙂

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip edebilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir