Rebul Jasmine Kolonya

Rebul Jasmine Kolonya Yorumlar

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldinizz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığımız bir kolonyadan bahsedeceğim: Rebul Jasmine Kolonya … Pandemi döneminde hijyenin önemini, eve misafir geldiğinde ilk olarak kolonya tutulmasının kıymetini daha iyi anladık. Ben de evden, çantadan kolonya eksik etmeyen biri olarak farklı içerikler denemeye çalışıyorum. Çok sık dışarı çıkmam gereken dönemde yedek kolonya bulunduruyordum, mâlum pandemiden dolayı ekstra daha dikkat etmek gerekiyor. Evimizin hemen girişinde kolonya köşesi bulunuyor. Dışarıdan geldikten sonra hemen dezenfekte olup sonra telefon, dışarıda taşıdığımız eşyaları vs dezenfekte ediyoruz. Bunun için de son zamanlarda Rebul Jasmine Kolonya kullanıyoruz.

Rebul Jasmine Kolonya Kullananlar
Rebul Jasmine Kolonya Kullananlar
Rebul Jasmine Kolonya Blog
Rebul Jasmine Kolonya Blog

İçindekiler

Rebul Jasmine Kolonya Nasıl? | Kullananlar

En güzel yaseminlerin diyarı Güney İtalya’nın kıyılarından gelen o hafif esintide, kırmızı elma, sulu armut, tatlı şeftali ve egzotik liçiden oluşan kokteyl, size meyve bahçelerinin yakınında olduğunuzu hissettirir. Meyve bahçelerini geçtikten sonra, orta notalarda Madagaskar’ın narin ylang ylangları ve İngiltere’nin dokunmaya kıyamayacağınız şakayıkları tüm yumuşaklığı ile yüzünüzü okşayacaktır. Alt notalarda ise şeffaf beyaz miskler, sandal ağacı, sedir ağacı ve zengin pudra dokusu sizi büyüleyici bir gezintiye çıkarır.

Rebul Jasmine Kolonya Yorumlar
Rebul Jasmine Kolonya Yorumlar

Rebul Jasmine Kolonya Yorumlarım

  • Rebul markasının birçok kolonyasını çok sevsem de son dönemde en sevdiğim kolonyası jasmine oldu. Hatta eşim Rebul Ice Kolonya daha çok seviyor. Evde genellikle onu kullanıyoruz.
  • Bazı kolonyalar boğazı yakar, rahatsız eder ya bu kolonyada öyle bir şey söz konusu değil.
  • Dışarıda da rahatlıkla kullanılabilir. Cam şişede olması korkutmasın gayet sağlam, birkaç kez dışarıda kullanma fırsatım da oldu.
  • Cildi tahriş etmiyor, kaşıntıya sebebiyet vermiyor. Ancak temizliğe ekstra dikkat ettiğimiz bu dönemde cildi daha fazla nemlendirmek gerekiyor.
  • Rebul kolonyaları 80 derecenin üzerinde ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  • Çok ferah, iç rahatlatan bir kokusu var. Bazı yorumlarda kokusu kalıcı denilmiş ancak parfüm gibi bir kalıcılık beklentiniz olmasın.
Kolonya Önerileri
Kolonya Önerileri

Cam şişede, sprey mekanizması oldukça iyi… Geniş alana püskürme özelliği var. Bu bakımdan dışarıda da kullanılabilir.

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir