Avon Advance Techniques stling Saç Koruyucu Sprey

Herkese merhabalar 🙂

Saç şekillendirme tüm kadınlarınların ortak uğraşıdır. Hem güzelliğimize güzellik katmak hem de saçlarımızı yıpratmadan şekillendirmek isteriz. Bunun içinse yardımımıza saçları ısıya karşı koruyucu spreyler yetişir. Benim son zamanlarda kullandığım avon’un advence techniques stling saç koruma spreyi…

CAM01174

CAM01177

CAM01179
CAM01217
100 ml’lik bir ürün… Ben özel günler haricinde saçlarımı ısıyla şekil verme taraftarı olmuyorum. Saçlarım kıvırcık olduğundan günlük kullanımda ya doğal hali ile ya da köpükler ile şekillendirip çıkıyorum. Erkek arkadaşımla buluşmaya giderken ya da özel günlerde ise saçlarıma ısı kullanmadan önce hep ısıya karşı koruyucu sprey kullanmayı tercih ediyorum.
Benim ısıya karşı koruyucu spreyden beklentim ;
✔ Kokusu çok ağır olmayacak
✔ Şaçlarıma sıktığımda uzun süre kurumasını beklememek
✔En önemli özelliklerden biri ise saçlarımı yapış yapış yapmaması gerek.

Avon’un spreyi maalesef saçlarımı yapış yapış yaptığından istediğim gibi şekillendirirken çok zorlandım. Şekillendirdiğim birkaç saat içerisinde tekrar kıvırcık halime dönüş oluyordu ki beni çok rahatsız eden bir durumdur. Bitsin de başka bir sprey alsam dediğim bir ürün oldu. Bir daha kesinlikle almayacağım. Bİr de saçlarımı ağırlaştırdığını gözlemledim. Saçlarımın kuru olmasına rağmen sabah temiz saçıma uyguladığımda akşam yağlanmış oluyordu. Yağlı saçlarda düşünemiyorum bile bu ürünü… Sadece sevdiğim yanı kokusuydu. Sevgilim bile sormuştu hangi ürünü kullanıyorsun diye o kadar güzel kokuyor. Fakat kokusu güzel olduğu kadar diğer işlevlerden sınıfta kaldı. Şimdi schwarzkopf’un got2b spreyi ile devam ediyorum. Şimdilik beklentilerimi karşıladı.
Umarım yardımcı olmuşumdur, Hoşçakalın :))

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir