Avon Nail Experts Tırnak Cilası İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Uzun zamandır oje incelemesi yapmadığımı fark ederek hem yeni ojeler keşfetmeye hem de artık elimdeki ojelerin yazılarını paylaşmaya karar verdim. Aslında bugünkü konuğum çok işlevli olduğunu iddia eden bir ürün…

avon-oje-incelemesi-11

Avon Nail Experts tırnakları güçlendirdiğini, ojelere baz görevi gördüğünü ve parlattığını, tırnakları yumuşattığını vaat ediyor. Ben asıl tırnak güçlendirdiğini söylemesi üzerine sipariş vermiştim ama öyle bir etkisi olduğunu gözlemlemedim.

avon-oje-incelemesi-4

Baz görevini iyi bir şekilde yerine getirse de avon nail experts’in bunların dışında oje olarak kullanabileceğimi düşünüp sürmeye karar verdim. Kırık beyaz bir renkte ve fresh bir görüntü oluşturuyor.

avon-oje-incelemesi-5

Tertemiz ve bakımlı gösteren oje arıyorsanız denk geldiğinizde denemenizi tavsiye ederim. Tırnakları az da olsa incelttiğini söyleyebilirim (olumsuz taraflarından biri)… Tırnaklar kırılmaya müsait hale gelebiliyor ki fotoğraflar da serçe parmağımdaki tırnağın kırılmış halini görebilirsiniz.

avon-oje-incelemesi-10

Fırçası oldukça ince, taşırmadan, kolaylıkla kontrol edilerek sürülebilir.

avon-oje-incelemesi

Farklı oje üzerinde denediğimde top coat olarak başarılı ve ojeleri daha parlak gösteriyor. Baz olarak sürüldüğünde de ojelerin birkaç gün daha bozulmadan kalmasını sağlasa da eller yıkandıkça ve mutfak işlerini yaparken haliyle çıkabiliyor.

avon-oje-incelemesi-7

Fiyatı 10 TL civarıydı sanırım halen var mı bilmiyorum ama birkaç kozmetik sitesinde denk gelmiştim oralarda mevcut. Tekrar alır mıyım peki? Kırık beyaz halini tırnaklarımda sevsem de farklı markalarda bulabileceğimi düşündüğümden almam.

Umarım beğenerek  ve keyifle okumuşsunuzdur, bloğumu beğendiyseniz sağ takip et kutucuğundan, instagram ve facebook hesaplarımı beğenerek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.  Soru ve görüşlerinizi benimle yorum olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum, kendinize çoook iyi bakıın 🙂

 

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. Tırnakları inceltmesi kötüymüş. Rengi çok güzel, böyle temiz renkleri çok seviyorum. Ellerine sağlık Mary’im <<3

  2. Marymm tırnaklarına ne güzel yakışmış bende bu tür temiz görünümü cok seviyorum- tırnakları inceltmesi kötü olmuş ee vaadini de yerine getirmemiş – bu tonlarda pastelin ojeleri var oldukça güzeller, emeğine sağlık <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir