Bargello Parfüm Önerileri

Bargello Parfüm Önerileri

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere hem kendimin hem de eşimin severek kullandığı parfümlerden bahsedeceğim. Günlük erkek parfüm ve günlük kadın parfüm arayışında olanlar bu yazım sizin için 🙂 Hem uygun fiyatlı hem de çoook havalı, seksi kokan iki kokudur. Kalıcılıkları bence bir tık ortalamanın üzerinde fiyatını sonuna kadar hakediyor. Ancak uzun süre kalıcılık isterseniz parfümü yanınızda taşımanız gerekebilir. Dilerseniz Bargello parfüm önerilerime geçelim.

Bargello 561 Nasıl Bir Koku?Bargello 561 Nasıl Bir Koku?

İçindekiler

Bargello 561 Nasıl Bir Koku?

Baharatlı fakat içerisinde ferahlık barındıran parfümlerden hoşlanıyorsanız çok beğenirsiniz. Baharatlı ancak içerisinde turunçgil barındıran çekici bir kokudur. İlk sıktığınızda daha yoğun baharat kokusu gelse de ilerleyen süreçte daha hafif ve seksi bir koku bırakıyor.

Bargello Parfüm Önerileri

Bargello 122 Nasıl Kokuyor?

Tam bir çekici, zarif bir kadın kokusudur. Hem baharatlı hem de çiçek notaları içerdiği için ne kokusu boğar ne de çok haffi kalır. Bir tık yoğun olsa kokusu ağır olacağı için gündüz de rahatlıkla kullanılır. Ancak bana kalırsa çekici bir koku olduğu için gece davetlerinde vs de kullanılabilir.

Bargello Parfüm 122 Neyin Muadili?

Bargello Parfüm 122 Neyin Muadili?

Bargello parfüm 122 Boss Intense parfümünün muadili olarak gösteriliyor. Onun kokusunu duyumsamadığım için yorum yapmayacağım ancak piyasada parfüm konusunda çok sevdiğim, orta kalıcılıkta parfümleri olan bir markadır.

Bargello 122 Kalıcı mı?

Bargello 122 Kalıcı mı?

Bargello 122 parfüm kalıcılığı orta hatta yaz ve bahar günlerinde daha da kısa olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle dışarıda sıklıkla tazelemek gerekiyor. Boyut olarak çok yer kaplamadığı için çantaya da atmalık parfüm olduğundan ben çok sorun etmiyorum açıkçası… Bergello 122 kadın parfümü tam çekici, seksi ve güçlü kadın kokusudur. Fırsatınız varsa mutlaka kokusuna bakın dostlarım 🙂

Bargello 122 İçinde Ne Var?

Bargello 122 İçinde Ne Var?

Baharatlı ve çiçek karışımı bir kokudur. Notaları şu şekildedir:

Yasemin Çiçeği, Şeftali ,Gül, Vanilya ve Sandal ağacı vardır.

Bargello Parfüm Fiyatları Ne Kadar?

Bazı parfümler 130 lira iken bazı parfümleri 350 TL civarındadır. Parfümün içeriğine ve muadillerine göre de farklılık gösteriyor. Aynı zamanda Trendyol’da iki parfüm çok uygun fiyata da düşebiliyor. Bu nedenle kampanyalar takip edilerek alınabilir.

Bargello Parfüm Fiyatları Ne Kadar?

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir