Defacto Black Erkek Parfüm Kullananlar

Defacto Black Erkek Parfüm Kullananlar

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok çekici, havalı ve seksi bir erkek parfüm önerisinde bulunacağım: Defacto Black Erkek Parfüm … Defacto parfümlerini ara ara denerim ancak enn enn beğendiklerim arasında yerini aldı diyebilirim. Ben günlük hayatta da erkek parfümü kullanmayı severim. Çok çekici ve etkili gelir ve bazı parfümleri eşimle ortak kullanıyoruz. Bu da ortak kullanılacak parfümler arasında anlayacağınız hehe 😀 Defacto black erkek parfümü hafif bir koku değil bana kalırsa imza sayılabilecek bir parfümdür.

Defacto Black Erkek Parfüm Nasıl Bir Koku?

İçindekiler

Defacto Black Erkek Parfüm Nasıl Bir Koku?

Odunsu ve turunçgil karışımı kokulardan hoşlanıyorsanız size hitap edecek bir parfümdür. Notalarında aynı zamanda yeşil bitkiler bulunduğu için çok yoğun ve keskin değildir. Bu koku birinin kokuyu duyumsadığında dönüp bakacağı, parfümü soracağı bir koku bence… Kalıcılığı orta düzeyde olduğundan gün içinde tazelemek gerekir.

Defacto Black Erkek Parfüm Notaları

Çekici, oryantal ancak çok keskin olmayan hoş bir koku olan Defacto black erkek parfüm notaları şu şekildedir:

“Üst notalarda yeşil bitkiler, limon ve bergamot, alt notalarda siyah biber, paçuli ve sandal ağacı, alt notalarda ise kehribar, misk ve turunçgiller yer alır. Zengin ve güçlü notalar, stil sahibi kullanıcıların kendilerini özgün şekilde yansıtmasını sağlar. Hoş ve ferah kokusunun yanında uzun süreli kalıcılığıyla da temizlik ve şıklık hissini tüm güne yayar.”

Defacto Black Erkek Parfüm Kullananlar

Defacto Black Erkek Parfüm Yorumlarım

  • Ambalajı çok şık ve görsel olarak parfüm köşesinde görmek estetik geliyor açıkçası…
  • Klasik ama şık, özgün kokular vardır ya hıh işte bu koku odur.
  • Çok seksi ve çekici kokuyor. İçeriğindeki turunçgil, sandal ağacı ve yeşil bitkilerin karışımı o kadar muazzam bir koku bırakıyor ki…
  • İlk duyumsadığınızda bile çok yoğun olmamasına rapmen vakit geçtikçe daha hafif ama iz bırakan bir kokuya dönüşüyor.
  • Kalıcılığı orta; 3-4 saat kalıyor. Bu nedenle gün içinde çantada vs taşınarak tazelenebilir.
  • Boyut olarak küçük olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Defacto Parfüm Kullananlar

günlük uygun fiyatlı parfüm önerileri

Defacto Black Erkek Parfüm Fiyatı

Defacto parfümlerini mağazalardan ya da Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Belirli dönemlerde online üzerinden farklı parfümlerle beraber kampanyaya dahil oluyor. Ben Defacto black erkek parfümü ve black shine kadın parfümünü aldım kampanyadan ve kadın parfümünün de en kısa sürede incelemesi gelece dostlar, takipte kalın 🙂 3’lü Defacto black erkek parfümü 350 ya da 450 TL civarında Trendyol’da satılıyor, bakabilirsiniz.

Defacto Parfüm Fiyatları

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir