Bebeklere Özel Yastıklarla Sağlıklı Bir Uyku

Ürünlerinde doğal malzemeleri kullanan Hibboux, yılların verdiği deneyimle yatak odası tekstilinde ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Sadece kendiniz için değil bebekleriniz için de Hibboux kalitesinden yararlanabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine uygun bebek yastığı çeşitleri bebeğinizin uyku kalitesini artırmayı hedefliyor.

Bebeklerin Uykusu Yenilikçi Dacron Duo Teknolojisine Emanet

Bebeklerin özel ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilen Hibboux bebek yastığı modelleri, Dacron Duo teknolojisine sahip. Dacron Duo sayesinde yastık nem transferi yapabiliyor. Böylece yıkama esnasında yastığın derinlemesine temizlendiğine emin olabilirsiniz. Düşük sıcaklık dahi kullansanız verimli bir sonuç elde edersiniz. Dacron Duo elyaf aynı zamanda uyku sırasında oluşan nemin transferini yapabiliyor. Bebekler gece terlese bile bebek yastığının özelliği uyku konforunu korumak adına gece boyu yastığın kuru kalmasına yardım ediyor. Bebekler günün büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiği için bebek yastığının önemi daha çok artıyor. Doğru yastık, bebeklerin hem uyku kalitesini hem de fiziksel gelişimini etkiliyor. Hibboux bebek yastığı, ekolojik kalite sertifikasına sahip olduğundan bebeğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hassas Ciltleri Koruyan Yumuşacık Bebek Yastığı Çeşitleri

Bebek yastığı çeşitleri, bebeklerin ihtiyacını karşılayabilecek özellikte farklı detaylarla tasarlanıyor. Ürün grubunda yün, pamuk ya da bambu gibi alternatifler mevcut. Bebek yastık modellerinde bambu pamuk karışımı doğal kumaş tercih ediliyor. Böylece bebekler yumuşacık yüzeyi olan yastıklarda rahat bir uykunun keyfini çıkarıyorlar. İpeksi dokusuyla tencel kumaş ve elyaftan üretilen yastıklar ise bambu pamuk kumaşla tasarlanan yastıklara alternatif arayanların tercihini belirliyor. Çevre dostu özelliğiyle öne çıkan tencel kumaşla tasarlanan bebek yastığı nem dengesini koruyabiliyor. Sahip olduğu yıkanabilir kılıflar sayesinde yastığınız eskimeden uzun yıllar kullanılabiliyor. İç dolgusunu ayarlayabilme imkanı sağlayan yastık çeşitleri, boyun ve baş kısmın sağlıklı gelişimini koruyor. İdeal sıcaklığı koruma fonksiyonu olan yastıklarda çift biyeli modeller ebeveynlerin taleplerine cevap veriyor. Doğayı koruyan bebek yastıkları %99 oranında geri dönüşebiliyor. Yastık dolgusunda kullanılan malzemeler ise sağlıklı olmakla birlikte konforu uzun süre koruyabiliyor. %100 pamuk kumaş ve yün dolgulu yastıklar ısıyı koruduğu için özellikle kış ayları için kullanabilirsiniz. Yıkandığında bozulmayan forma sahip yastıklarla hijyeni her zaman en üst düzeyde tutabilirsiniz.

Bebeklere Özel İdeal Ebatlar

Bebeklerin hassasiyetine uygun biçimde üretilen ve doğal malzemeler kullanılan bebek yastıkları bebeklere uygun ölçülere sahip. Yetişkinlerle bebeklerin kullandığı yastıklar arasında pek çok fark bulunuyor. Bunlardan biri de yastık ölçüleri. Bebek yastığı ölçüleri ve dolgu malzemesinin yoğunluğu bebeklerin rahatlığını koruyacak biçimde büyük bir özenle belirleniyor. Bebeğinize doğallığı maksimum düzeyde yaşatan bebek yastığı ölçüleriyle de konforu ve uyku kalitesini sağlıyor. Optimal düzeyde destek sağlayan yastıklarda ebat tercihi yaparken bebeğinizin kaçıncı ayını doldurduğunu dikkate alabilirsiniz. İdeal ölçüde seçilen bir bebek yastığı, bebeklerin boyun ve baş bölgesinde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçebiliyor. Greeny yastık modellerini tercih ederek zaman içerisinde ihtiyaç duyarsanız yastığın yüksekliğini bebeğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bebekleriniz Rahat Uyusun Diye Ekonomik Fiyatlar

Her biri doğal malzemeyle üretilen bebek yastıkları, her bebek güne mutlu başlasın diye ulaşılabilir fiyatlara sahip. Bebek yastığı fiyatları, ürünün özelliklerine bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir. Fakat her bütçeye hitap eden seçenekler uygun ödeme koşulları ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Bebekleri için uykuyu keyfe dönüştüren yastıklar lüx tasarımlarıyla da bebek odalarında dekorasyonu güçlendiriyor. OEKO-TEX sertifikalı yastıkların insan ekolojisine uygunluğu gerekli testlerle kanıtlanıyor. Bebek yastığını, her mevsim güvenle kullanabilirsiniz.

Siz de Hibboux’nun bebeklerin narin tenini ve yapısını düşünerek hassasiyetle tasarladığı bebek yastığı koleksiyonundan uygun modeli bulabilirsiniz. Beğendiğiniz yastığı sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmayı unutmayın.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir