Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Merhaba bakım severler, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bee Beauty genel olarak uygun fiyatlı ve başarılı bir marka… Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmamasından dolayı favori markalarım arasına girdi. Günlük cilt bakım rutinlerimde benim olmazsa olmazım; cildimi temizleme, tonikleme ve nemlendirme adımlarından oluşuyor. Bu yüzden en çok yedeklediğim cilt temizleme ürünleri geliyor. Bee beauty aleo vera serisini denemeye karar verdim ve başta temizleme jelini aldım. Sonra bu seriden memnun kalırım düşüncesi ile makyaj temizleyicisini almıştım ama ondan pek memnun kalmadım. İncelememi merak ederseniz Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi İncelemesi yazımdan okuyabilirsiniz.

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli İncelemesi

İçindekiler

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Vaatleri ve İncelemesi

Vaatleri arasında cildi nazikçe temizlediği ve arındırdığı, cildin nem dengesini koruduğunu söylüyor.r İçerisinde gliserin ve vitamin E bulunuyor. Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ve aleovera ve salatalık özleri sayesinde cildi kurutmadan temizlediği belirtilmiş.

Kullanımı: Islak yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulamak. Etkili olması için toniği ile birlikte kullanımı ve sabah akşam olmak üzere günde iki kez uygulanması gerektiği belirtilmiş.

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Kullananlar

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Yorumlarım

  • Sabah uyandığımda yüzümü yıkarken ve akşam makyaj yaptıysam onu çıkarmak için ya da makyaj yapmadıysam cildime temas eden kirleri temizlemek için kullanıyorum.
  • Makyaj yaptığım dönemde kalıntıları çok iyi bir şekilde temizledi. İlk başlarda temizlemiyor mu acaba diye tereddüt etsem de cildimi toniklediğimde hiçbir kalıntıya rastlamadım.
  • Köpüren bir değil bu arada ve benim gibi köpüren ürünleri seviyorsanız başta kafanızda soru işaretleri olabiliyor.
  • Çok az alınması gereken bir ürün çünkü aksi halde temizlenmesi zor olabiliyor. Kullandıktan sonra iyice durulamak gerekiyor yoksa cildinizde kalabiliyor.
  • Cildimi temizledikten sonra genellikle gerginlik hissederim kuru cildimden dolayı… Ama bu üründe kuruluk sorunu yaşamadım.
  • Okuduğum yorumlarda yağlı ciltlerin de sevdiği bir ürün olduğunu gördüm; ciltlerinde yağı temizlediği söyleniyor. O yüzden tüm cilt tipleri için uygun vaadini yerine getirebileceğini düşünüyorum ki normalde bu tarz ürünlerden uzak dururum. Sanırım ambalajı güven verdiği için kullanmak istedim. 😀
  • Cildimde kızarıklık, kaşıntı gibi herhangi bir reaksiyon oluşmadı.
  • Kokusu bitkisel ve ben rahatsız olmadım açıkçası… Ama kokusundan hoşlanmayanlar var onu da belirteyim.
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Ambalajı

Ambalajı beyaz yeşil ve tüp formunda… İstediğim kadar ürünü rahatlıkla alıyorum. Tek sorunum arada dalgınlığıma gelip fazla ürün aldıysam cildimden arındırması birazcık zor olabiliyor. 150 ml ve ben neredeyse 2 aydır kullandım.

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Yapısı

Yapısı jel kıvamda ve yumuşacık olduğunu cildinize uyguladığınızda hissediyorsunuz. Toniği ile birlikte kullanmadım fakat onu da geçtiğimiz gün almıştım, deneyimleyince yorumlarım blogda olacak güzellerim 🙂

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli İçindekiler

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli İçindekiler

Alkol ve sabun içermediği yazıyor. Almamdaki nedenlerden biri sabun içermemesiydi açıkçası çünkü kuru cildim sabun tarzı ürünler kullandığımda daha da geriliyor. Lakin içindekier kısmına baktığımızda SLS ve parfüm içeriyor.

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli Nerede Satılıyor?

Bee beauty ürünlerini Gratis‘lerde bulabilirsiniz. Bazı ürünlerini ben çok severek kullanıyorum ve elimden geldiğince yorumlarımı paylaşmaya çalışıyorum. Yüz temizleme jeli fiyatı ise indirimde 5-7 TL arasında…

Bloğumda yer alan cilt bakım ürünleri incelemelerimi ve tavsiyelerimi merak ederseniz Bakım kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumda yazacağım yeni yazılardan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçakaaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir