Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Makyaj yapmak ne kadar keyifli ise çıkarmak bir o kadar işkenceye dönüşebiliyor. Özellikle yoğun bir gün geçirmişsem makyajı çıkar, cildi temizle, nemlendir adımları gözümde o kadar büyüyor ki 😀 Ama her ne olursa olsun makyajını çıkarmaya özen gösterenler arasındayım 🙂 Neredeyse her gün göz makyajı yaptığımdan elimde mutlaka çift fazlı makyaj temizleme suları bulunduruyorum. Bee beauty çift etkili makyaj temizleyicisi ise beklentimi karşılayan fakat çok mükemmel olmayan  bir temizleyici…

İçindekiler

Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi Nasıl Kullanılır?

İçerisindeki pentenol ve gliserin ile zenginleştirilmiş formülü suya dayanıklı maskarayı, göz makyajını ve kalıcı ruju kalıntı bırakmadan kolayca çıkardığını vaat ediyor. Tüm cilt tipleri için uygun olduğu da belirtilmiş… Ayrıca içinde paraben yok.

Kullanımı:Kullanmadan önce fazların karışması için iyice çalkalamak gerekiyor. Aksi halde yağ kısmı daha yoğun şekilde dökülüyor. Bir pamuğa makyaj temizleyicisini döküp gözleri ovuşturmadan 15 20 saniye gözlerde bekletiyorum. Sonrasında makyajımı temizlemek için hafif bastırarak tek hamleler halinde çekiyorum. Tüm makyajımı temizleyene kadar işlemi tekrarlıyorum.

Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi Yorumlarım

  • Suya dayanıklı makyajları kolayca çıkardığını iddia etse de çok başarılı olduğunu düşünmüyorum. Özellikle yoğun siyahlıkta bir maskaraysa tamemen çıkarmıyor ama yumuşatıyor. Mutlaka üzerinden bebe şampuanı ile temizleme ihtiyacı hissediyorum.
  • Çok yoğun göz makyajlarını çıkarırken zorlandım.
  • Kalıcı likit mat rujları çıkarma konusunda ise beklediğimden başarılı olduğunu belirtmeliyim.
  • Fazlar karıştıktan sonra hemen ayrışıyor bu yüzden her kullanımda çalkalamaya özen gösterin ve hemen pamuğa dökün.
  • Göz makyajımı temizlerken yağlı bir his bırakmadı, göz içime kaçsa bile rahatsız etmedi hemen ancak sonradan çok hafif şekilde kaşıntıya neden oldu.
  • Kirpiklerimi dökmedi ve kirpiklere bakım yaptığı iddiasının pek etkili olduğunu düşünmüyorum.

Ambalajı şeffaf olduğundan ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz. Ağız kısmı dışa baskın ve kalın…. Ürünün çıkma kısmı küçük olduğundan çok fazla akmıyor. Bunun iyi yönü ürünün ziyan olmasını engellerken olumsuz yönü ise fazlar çabuk ayrıldığı için dökerken de çalkalamak durumundasınız…

Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi İçerik

İçerisinde paraben olmadığı belirtilmiş ve piyasadaki birçok markalara oranla daha temiz içeriğe sahip… Detaylı incelemek için başlık üzerindeki fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi Nerede Satılıyor?

Bee beauty ürünlerini Gratis‘ten alabilirsiniz. Temizleyici hakkında genel düşüncelerim fiyatına göre başarılı fakat piyasada daha etkili çift fazlı makyaj temizleme suları var. Benim deneyimlediklerimi merak ederseniz Bakım kategorisine göz atabilir ya da arama bölümüne yazabilirsiniz. Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi fiyatı 10 TL civarı…  Siz Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi kullandıysanız düşüncelerinizi benimle paylaşın lütfen!

Bloğumda yayınlayacağım yazılardan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir