Gratis Alışverişim

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Gratis indiriminin sonuna yaklaşmışken ben de birkaç ihtiyacım olan ürünü aldım. Neler aldım? İndirimde gözlemlerim neler vakit kaybetmeden sizlerle de paylaşmak istedim. Öncelikle indirim adı altında zam gelmiş gibiydi. Mâlum dolar uçunca piyasaya yansıması şaşırtmıyor. :/ Ayrıca bazı gratisler epey yağmalanmıştı. Ankara Dikimevi Gratis’in Maybelline standı full boşalmıştı, emeği geçenlere teşekkürler 😀 Her neyse lafı uzatmadan neler aldım onlara geçeyim.

İlk olarak Neutrogena deep clean canlandırıcı günlük peelingini aldım. Normalde aynı serinin yeşil, daha ince taneciklere sahip olan bir peeling kullanıyordum. Bu sefer bunu denemek istedim. Saçlarıma kullandığım serum bitince pantene pro v kırık saç uçlarını onarıcı saç bakım serumunu aldım. İlk deneyime göre sevdim. İlerleyen zamanlarda ne olur bilemem tabii 😀 Duş jelim bitince sevdiğim marka olan Dalan D’olive zeytinyağlı nemlendirici duş jelini kaptım. Kokusu almamda epey etkili olduğunu da belirtmeliyim.

Nivea hassas göz çevresine için göz makyaj temizleyicisini son dönemde çok görünce etkili mi diye merak ettim. Hazır indirimdeyken denemek istedim. Genellikle Nivea’nın makyaj temizleme ürünlerini seviyorum bundan memnun kalacak mıyım detayları kullanınca paylaşacağım. Ülkemize yeni gelen markalardan Absolute hydration günlük kremini aldım. İçerisinde spf içermesi almamdaki etken oldu. Havalar soğurken el kremi ve balm almasam bu alışveriş eksik kalırdı. 😀 Nuetrogena’nın konsantre formüllü el kremi ve dudak balmını aldım. El kremi alana balm hediye idi bu fırsatı kaçırmak istemedim. Dudak balmın içerisinde de spf 20 bulunuyor.

         Benim alışverişim bu şekildeydi. Sizler bu indirimde alışveriş yaptınız mı ya aldıklarım arasında kullandıklarınız var mı? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir, instagram, facebook, Google plus, pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalınn 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

    1. Kuru cildime nemlendirmesi yeterli gelmedi kış ayında :)) Yağlı ciltliyseniz sevebilirsiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir