Avon Solutions Body Stretch Mark 24 Yorumlarım

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Yaz biterken bikiniler, şortlar raflara kalktı. Havaların soğuması ile iş, okul hayatı, ev rehaveti derken birazcık istediğimi yiyeyim diyenlerdenseniz hemen silkelenin ve sporu ihmal etmeyin. Özellikle selilüt oluşuma müsaade ettiğimizde maalesef sonrasında daha çok çaba sarf etmemiz gerekebiliyor. Ürünü incelemeden önce selülit ve kiloların bu tarz ürünlerle azalacağını ve gideceğini düşünmüyorum. Yemek yeme alışkanlığı hatta en önemli sıkılaştırıcı SPOR olduğu kanaatindeyim. Her şeyden önce sağlık için mutlaka spor yapılmalı özellikle saatlerce masa başındaysanız bir süre sonra öyle bir dönüşüm yaşıyorsunuz ki  eklem ağrıları geçmek bilmiyor. Sağlık problemlerimden dolayı hem yemek alışkanlığımı hem de aktivitelerimi değiştirdim son 4 yılda ve inanılmaz mutluyum. Sizlere de en güzel tavsiyem spor yapın. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ya da dinlemekten keyif aldığınız  müzikler ile istediğiniz ortamda kendinize eziyet etmeden spor yapmak bir süre sonra terapi gibi gelecek. Çenem düştü biliyorum ama önemli bir konu olduğunu düşünüyorum 🙂

avon-solutions-body-stretch-mark-24-yorumlarim

Uzun süredir elimde olan avon solutions body stretch mark yani sıkılaştırıcı vücut kremini kullanıyorum. Lise son dönemlerimde aldığım fazla kilolar ve sonrasında verdiğim  15 kilo ile bacaklarımın içi kısımlarında çatlaklar meydana geldi. Bu çatlakların görünümünü azaltmanın yollarını arıyorum ve ilk deneme olarak avonun solutions body stretch mark adlı sıkılaştırıcı kremini kullandım. Tabii ki spor ile birlikte, basen ve kalçalarıma uyguladım sıkılaşması için ve çatlak görünümleri azaltması için. Sıkılaştırdığını söyleyebilirim çatlakların ise görünümünü mükemmel derecede azaltmasa da az biraz renginin açılmasını sağladı.

avon-solutions-body-stretch-mark-24-yorumlarim-6

Kokusunu ben beğendim çok ağır bir kokusu yok. Beyaz; jel, kremsi yapının karışımı diyebilirim. Sürdüğünüzde hemencecik emiliyor. Tek sorun ilk sürdüğünüzde 10 dakika yapış yapış olması ama biraz bekledikten sonra geçiyor.

avon-solutions-body-stretch-mark-24-yorumlarim-1

Ambalajı ise oldukça sağlam ve sivri uca sahip. Ben bu ucu bir türlü delemedim 😀 Kapağı açıp istediğim kadar alıyorum 😀

avon-solutions-body-stretch-mark-24-yorumlarim-2

Kullanım için her sabah akşam söylense de benim spor saatim akşam olunca akşamdan akşama uyguladım. Fiyatı:20-22 TL arasında diye hatırlıyorum. Elimde başka ürün olduğu için almayacağım.

 

Umarım yardımcı olabilmişimdir, bloğumu beğendiyseniz sağ kutucuktan, aktif olarak kullandığım instagram, facebook sayfalarımı beğenerek yeni konulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca soru ve görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum, kendinize çook iyi bakııııın :))

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

  1. Mary ben de sporsuz ve beslenmeye dikkat etmeden kremlerle incelmenin mümkün olmadığını düşünüyorum. Çatlaklara kremlerin faydası yok canım benim, en iyisi bile kullanmayı bırakınca eski haline döndürüyor. Bende de çok var, anlıyorum seni. Öperim 🙂

    1. Blanaa’mm çatlakların görüntüsünü en aza indirsin istedim rengini açsa da tamamen yok etmedi zaten :)) Çatlaklarımızla da güzeliz biz <3 :)) Çok öpüyorum canımın içi :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir