Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok sevdiğim ve cildimi sakinleştiren bir kremden bahsedeceğim. Cildim kuru ve hassas bu yüzden kremlerimde nemlendirici özellik arıyorum. Benim cildime iyi gelen ve nemlendirme açısından başarılı bulduğum markalardan biri de Nivea’dır. Cildimin çok döküldüğü ya da nem denegesini kaybettiği dönemde tek kullandığım krem ise Bepanthol El ve Yüz için Bakım Kremi İncelemesi ‘nde bahsetmiştim.  Son bir aydır düzenli kullandığım ve hatta bitirdiğim Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem İncelemesi yazısını artık yazmalıyım dedim. 🙂

İçindekiler

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem Vaatleri ve Kullanımı

Vaatleri: Cildinize her gece detox yapar ve sabah sağlıklı bir cilt görünümü kazanır. Cildin antioksidan kapasitesini destekler ve cildin savunma sistemini güçlendirir. Her gece cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildinize 48 saat nem takviyesi sağlar. Hafif formüle sahiptir, canlandırıcı bir kokuya sahiptir. Hafif kıvamı ile yoğun olarak nemlendiren; sağlıklı, ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Kullanımı: Temiz cildime akşamları uyguladım.

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem Yorumlarım

  • Vaatlerindeki hafif formül yoğun nem etkisini gözlemledim.
  • Bazen nemlendiren kremlerde yoğun bir tabaka kalır sabah rahatsız eder ya hıh işte öyle bir durum söz konusu değil.
  • Nem vermesi yeterli geldi ve cildime uyguladığım anda hemen emildi.
  • Ağırlık yapmamasını sevdim, cildime sağlıklı bir ışıltı kattığını düşünüyorum uyguladıktan sonra… Bu ışıltıyı sabah uyandığımda da fark ettim.
  • 48 saat nemlendirme vaadini ise bence hiçbir krem yerine getiremez bence… 48 saat cildi yıkamadan durarak kimse bunu test edemez hatta en azından ben yapamam 😀
  • Kokusu bana hastanede yattığım günleri anımsattı doğrusu… Hastanelerin kendine has bir kokusu vardır özellikle yatan hasta bölümlerinde antiseptik, ilaç kokuları birbirine karışır. İşte o tarz bir kokusu var. Cildime uyguladığımda kokusunu duyumsamadığımı belirtmeliyim.
  • Cildimde kaşıntı, sivilce, tahrişe neden olmadı.
  • Jel kıvamda olduğundan dolayı tüm cilt tipleri için uygun olduğunu düşünüyorum.

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Kremin ambalajı kavanozlu ve istediğim kadar ürünü rahatlıkla alabiliyorum. Rengi çok açık yeşil…

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem İçindekiler

Nivea ürünlerinin içeriği daha iyi olsa efsane bir marka olacak… Alkol çeşitleri, parfüm, paraben, Phenoxyethanol bulunuyor. Detaylı incelemek için fotoğrafa bakabilirsiniz.

Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem Nerede Satılıyor?

Nivea ürünlerini bulmanız oldukça kolay… Cosmetica, Gratis,Rossmann ve hatta birçok marketlerde bulabilirsiniz. Nivea Urban Skin Detox Gece Jel Krem fiyatı indirimsiz 40 TL civarı fakat indirimde yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Siz Nivea kremlerinden memnun musunuz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen!

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirisiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir