Bee Beauty Pedikür Maskesi

Bee Beauty Pedikür Maskesi Yorumlar

Merhaba dostlarıım,

Bugün sizlere sevdiğim ayak bakım ürününden bahsedeceğim: Bee Beauty Pedikür Maskesi … İki aşamalı olarak uygulanan bir ürün ve özellikle yaz aylarında özel davetlere hazırlanmadan önce kullanılabilecek kurtarıcı bir maske.. Pedikürümü kendim evde yaptığım için pandemi döneminde çok rahat ettim onun öncesinde acaba kalıcı oje vs yaptırsam mı diye düşünüyordum ancak bu dönem de iyi ki yaptırmamışım diye düşünmeden edemiyorum. Ki normalde ayak tırnaklarım çok ince ve kolay kırılabiliyor. Bunun nedeni yaklaşık iki sene boyunca havuza gitmem etkili… Çünkü klor dolayısıyla tırnaklarım olduğundan daha da güçsüz hale geldi. Ama bakımlarla vs toparlamaya çalışıyorum. Bir de spora olan tutkumdan dolayı ayaklarımı olduğundan fazla gördüğümden bebek poposu gibi olsun, yumuşacık olsun istiyorum 😀 Bu yüzden belirli ayak bakım rutini oluşturdum. Yakında detaylı anlatacağım dostlarım ama önce Bee Beauty Pedikür Maskesi İncelemesine geçelim. 🙂

Bee Beauty Pedikür Maskesi Kullananlar
Bee Beauty Pedikür Maskesi Kullananlar
Bee Beauty Pedikür Maskesi Nasıl Kullanılır?
Bee Beauty Pedikür Maskesi Nasıl Kullanılır?

Bee Beauty Pedikür Maskesi Nasıl Kullanılır?

İlk aşaması peelingden oluşuyor. Ayaklarınızı ıslatıp uygulamak gerekiyor. 5 dakika masaj yapıp yıkanması gerektiği yazıyor. Ben bu tarz maskeleri duştan sonra peelingi yapıyorum. Böylece ölü derileri daha rahat atıyor ve gerçekten yumuşacık oluyor. Uyguladıktan hemen sonra yıkamadım söylendiği gibi ayaklarıma, tırnaklarımın olduğu bölgeye, ayak üzeri ve altına peelingi yayıp masaj yaptım. Sonrasında yıkadım ve ikinci aşama olan nemlendirme işlemine geçtim. Ürünü ayaklarıma masaj yaparak iyice yedirdim. Sonrasında yumoş çoraplarımı giydim.

Ayak Maskesi Yorumları
Ayak Maskesi Yorumları
Bee Beauty Pedikür Maskesi Yorumlar
Bee Beauty Pedikür Maskesi Yorumlar

Bee Beauty Pedikür Maskesi Yorumlarım

  • Bu tarz tek kullanımlık maskeleri duştan sonra kullanmayı daha çok seviyorum ve daha etkili olduğunu düşünüyorum.
  • Biliyorsunuz ki yaz aylarında terlik, sandalet gibi açık ayakkabılar tercih ediliyor ve ayakların bakımlı görünmesi insanı mutlu ediyor. Bakım yapamadığınızda anlık olarak günü kurtarıyor.
  • Maskenin vaadi olmasa da cilt rengini açtığını ve aydınlık göründüğünü fark ettim. Cidden bu anlamda çok başarılı özellikle düğününüz, nikahınız vs varsa da tercih edebilirsiniz. (Ayak bakımı konusunda tam bir takıntılıyım, kabul 😀 )
  • Eğer ayaklarınızda derin çatlaklar, yara vs varsa PEELİNG YAPMAMALISINIZ! Böyle durumlarda mutlaka uzmana görünün!
  • Ayaktaki ölü derilerden çok güzel bir şekilde arındırıyor. Eğer güzel, uygun fiyatlı, daha uzun süreli kullanabileceğiniz ayak peelingi arıyorsanız Avon Foot Works Ayak Peelingi yazımı okuyabilirsiniz.
  • Nemlendirme kısmında ürünü emmesi için biraz beklemek gerekiyor. Serinletici etkisi yok bu arada…
  • Ayaklarımı uzun süre nemli tutmadı ertesi gün nemlendirme ihtiyacı hissettim.
  • İnanılmaz güzel bir kokusu var. Yumuşak, sütlü bir koku duyumsuyorum.
Ayak Peeling Maskesi Gratis
Ayak Peeling Maskesi Gratis

Kağıt maskelerden maximum fayda sağlamak için düzenli uygulamak gerekiyor ya da anlık zor durumları kurtarmak için ideal ürünler… Eğer evde kendim yapayım ne gerek var derseniz şeker ve zeytinyağını karıştırıp peeling yapabilirsiniz. Sonrasında elinizde bulunan ayak bakım kremini uygulayabilirsiniz. Benim bu maskede sevdiğim yönü cildi beyazlatması oldu açıkçası onun haricinde diğer kullandığım ürünler de aynı etkiyi yaratıyordu. Bee Beauty markasını Gratis’lerde bulabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla manikür maskesi de var, indirimlerde fiyatı 3,5 TL’ye düşüyor.

Bee Beauty Pedikür Maskesi İçindekiler

Etkileri güzel olsa da ne yazık ki içeriği hiç iyi değil. Paraben çeşitleri, alkol ve parfüm bulunduruyor. Her ne kadar etkisini sevsem de tekrar almayacağım bir ürün oldu.

Bee Beauty Pedikür Maskesi İçindekiler
Bee Beauty Pedikür Maskesi İçindekiler

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir