Benri ve Prestige Rose El Kremi Yorumlarım

Merhabalar 🙂

Watsons’dan aldığım prestige rose ve gratisten aldığım benri el kremi ile sizlerleyim. İki ürünü de belli bir indirim sonrasında kasa arkası ürün olarak seçip almıştım. İkisinin de çok tatlı pembe ambalajları var. Benri el kremi daha açık pembe prestige rose beyaz renge sahip.

İlk olarak Prestige rose el kremini ele alalım. Kokusuuu mükemmeell, eğer sizde benim gibi her şeyiniz gül koksun, her yerde gül olsun istiyorsanız elinizin altında bu krem mutlaka olmalı 😀 Sırf kokusu için sürekli tazelediğim doğrudur 😀
P_20160216_164657
Bulgaristan, Fransa ve Fas Gül suları içerdiği için mükemmel kokuyor.Ayrıca içerisindeki shea yağı ile ellerinizin kurumasını önlüyor. Hem elinize sürdüğünüzde çabucak emiliyor, yapış yapış bir his bırakmıyor. Ellerinize sürdüğünüzde hemen o yumuşaklığı pürüzsüzlüğü farkediyorsunuz.
P_20160216_164721

P_20160216_164745
Prestige rose’un en sevdiğim yanlarından biri ise temiz içerikli olması… Paraben, alkol, renklendirici yok içerisinde… Bittikçe yenilediğim en sevdiğim kremlerden kendisi… Hem bu kremi okula giderken kullanmayı çok seviyorum özellikle sabah erken saatte dersim varsa koku hassasiyetim en üst seviyede olduğundan kullandığım parfümün el kreminin hafif kokması ve miğdemi rahatlatması gerekiyor. Bu görevleri başarıyla yerine getiriyor.
P_20160216_164834
Gelelim bir türlü bitiremediğim benri el kremine.. Kaç aydır baş ucumda duruyor ben sayamıyorum artık 😀 Çilekli, hafif pembemsi bir krem..
Aldığıma bin pişman oldum çünkü elime sürdüğümde hafif bir yanma hissettim. Elimde böyle bir şeye neden olan tabii ki içeriği… İçerik kısmına son zamanlarda çok taktım, bundan sonra daha dikkatli alışveriş yapmaya yeminliyim. Cildim hassas olduğu için bazı ürünler inanılmaz cildimi tahriş ediyor, böyle durumlarda hemen ne kullanıyorsam bırakıyorum. Lütfen sizde cildinize iyi gelmeyen ürünleri ısrarla kullanacağım diye zorlamayın kendinizi, cildimiz, sağlığımız bizim en büyük mirasımız.
P_20160216_164801
Kokusu öyle ağır ki… 90’larda çocuk olanlar bilirler şıpsevdi diye bir sakız vardı onun tadı ne güzeldi ya bir de o çöp kız ve oğlanın bulunduğu fallar 😀 Neyse uzatmayım kokusu onun sakızına benziyor fakat çook çook ağır kokuyor. Bunun nedeni ise içerisindeki parfümden… Paraben,alkol,EDTA,triethanolamine var. O yüzden köşede durmak yerine artık çöpe gidecek. Elimi yakmasa belki kullanabilirdim fakat içerisindeki bir madde inanılmaz tahriş ediyor. Tavsiyem almayın, aldırmayın !
P_20160216_164636
Yeni yazılarda görüşmek üzeree 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir