Bot Alışverişi

Merhabalar 🙂

Ankara’nın ne soğuna ne de ayazına doyuluyor bu sene 😀 Ben de uzun süredir gözüme kestirdiğim fakat indirimi beklediğim fox shoes’in topuklu botlarını almayı çok istiyordum. Model olarak da hem çok şık hem de giydiğinizde çok rahat ediyorsunuz.
P_20160209_124120
Siyah süet ayakkabılara hangi kadın hayır der 😀 Görsel gün ışığında çekildiği için ışık oldukça yoğun çıksa da botun güzelliği ve şıklığı belli oluyor.
P_20160209_124144
Bu botu isteme nedenlerimden biri ise kenarlarındaki elastik yapısı… Çünkü hem giyerken hem de çıkarırken zorlanmıyorsunuz. Tüm gün ayağınızda kalsa bile topuklu olmasına rağmen rahat ediyorsunuz.
P_20160209_124352
Botun ön kısmında ikiye ayrılmış dikiş detayları mevcut. Daha modern bir görüntü sağlıyor dikiş detayları … Kombinasyonlarınızda romantik bir hava katmayı seviyorsanız bu tür süet topuklu botlar güzel bir alternatif olabiliyor kış aylarında… Özellikle sevgililer günü yaklaşırken sevdiğinizle akşam yemeğine çıkacaksanız bu tür küçük detaylar ayrı bir zerafet katacaktır. 🙂
P_20160209_124449
Botun anısı ise paha biçilemez benim için 🙂 Sürekli indirimi beklediğimden sevdiceğimde sürpriz olarak hemen atmış sepete baktım numarası kalmamış ben de bir üzüntü anlatamam en sonunda kıyamadı sevgilim söyledi aldığını ve uzun zamandır hayal ettiğim botlarıma kavuşmuş oldum 😀 İnsanın beklemediği bir anda sevdiğinden gelen düşünceli ve sizi en iyi tanıdığını gösteren ufak jestler ile hayat güzelleşiyor. Mutluluk sevdiğinizin düşüncesinde olduğunuzu hissetmektir onun ötesinde yaşamaktır. İyi ki sevdiklerimiz her an yanımızdalar .
P_20160208_223132
Botumun ayağımdaki duruşu bu şekilde, topuk boyu biraz yüksek olsa da ben giymeyi çok sevdim rahatlığından dolayı. Bu şekilde topuklu modern bir bot almaya niyetliyseniz bir bakın derim. Benzeri için Tık Aynı ayakkabı tükendiği için benzer ayakkabılara bakabilirsiniz. Hazır indirim devam ediyorken umarım yardımcı olmuşumdur.
Hoşçakalın ! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

 1. Benim göz bebeğim olmaya aday minnoş botları canım arkadaşımda görmek mutluluk verici..

 2. Çok güzel bir sürpriz olmuş sana ^^
  Kat kat mutlu olun inşallah bitanem <3
  Ayakkabı da çok güzelmiş 🙂
  Bu modeller H&M mağazalarında da var aklında olsun 🙂
  Hem çok şık hem de çok rahatlar <3
  Güle güle giy bebeğim ^^

  1. Aminn bitanemmm, sen de her daim mutlu ol canımın içii <3 🙂 Gerçekten çok şık kıyamıyorum hala giymeye ama bu sene sanırım bolca giyeceğim <3 🙂 Sen de şimdiden güle güle giy bitanemm :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir