Dalan D’olive Zeytinyağlı Nemlendirici Duş Jeli İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

                Bugün sizlere çok severek kullandığım, bittikçe depoladığım bir duş jelinden bahsedeceğim. Öncelikle duş jellerinden çok çabuk sıkılan biri olduğumu belirtmeliyim. Sıklıkla duş alan biri olarak farklı duş jellerini dönüşümlü kullanıyorum. Böylece daha rahatlamış ve aldığım jelleri bitirmenin gururunu yaşıyorum. Dalan D’olive markasını ise çok seviyorum. Piyasada uygun fiyatlı ve güzel bakım ürünlerine sahip… El kremlerini mutlaka çantamda, evde bulundururum hatta…Dalan D’olive Zeytinyağlı Besleyici Şampuan Yorumlarım Ve Dalan D’olive Zeytinyağlı Besleyici Saç Bakım Kremi Yorumlarım yazılarımı da koyu renge tıklayarak okuyabilirsiniz.

İçindekiler

                Dalan D’olive Zeytinyağlı Nemlendirici Duş jeli yorumlarım:

Cildi kremsi köpüğü ile temizleyerek ipeksi yumuşaklığa kavuşturduğunu ve cildi besleyerek nemi 24 saat koruduğunu vaat ediyor.

  • Nasıl kullandım? Vücudumu temizlemek maksadıyla öncelikle Dove’un nemlendiren sabunlarından kullanıyorum sonrasında daha iyi temizlenmek ve rahatlamak için duş jelimi süngerimin üzerine döküyorum. Süngerimle tüm vücuduma uyguluyorum.
  • Köpürmesi içerisinde SLS bulunmadığı halde gayet iyi ve temizlendiğimi hissediyorum.
  • Mis gibi sabunumsu bir kokuya sahip…
  • Kokusu vücutta çok kalıcı değil insanı çok rahatsız etmiyor.
  • Duş jeli ile vücuduğumu yıkadığımda hemen nemlendirme isteği duyarım genellikle fakat Dalan D’olive ile böyle bir problem yaşamadım.
  • 24 saat nemlendirme etkisi yok ki zaten ben losyon yahut body butter uyguluyorum sonrasında…

Şeffaf, yeşil, insana güven veren bir ambajı var. Ürünün ne kadar kaldığını görmek açısından şeffaf olması gayet güzel bence… İstediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp uygulayabiliyorum.

İçeriğinde  paraben, SLS, SLES, PEG bulunmuyor. Parfüm olsa da keskin, yoğun, rahatsız etme derecesinde değil kesinlikle… Cildin pH dengesi ile uyumlu olduğu belirtilmiş. Dalan D’olive zeytinyağlı nemlendirici duş jeli fiyatı 5-7 TL arasında değişiyor. Dalan D’olive ürünlerine Gratis, Rossmann, bakım ürünleri satan marketlerden alabilirsiniz.

Sizin sevdiğiniz duş neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

  1. Bende gratisin kokulu duş jellerinden alıyorum. Benim için genellikle fark etmiyor, hesaplı olsun işleyişli olsun yeter diyorum 🙂 Ama bu duş jelini de epey merak ettim doğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir