Kolları Volanlı, Boğazlı Kazak Kombini

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

2018’de Ankara’da buz gibi hava kendini hissettirirken karı görmek nasip olmadı. Her yer bembeyaz karlarla kaplıyken şehrim daha masum görünüyor gözüme… Gri Ankara havasına az da olsa temizlik, yaşanırlık kazanıyor bence… Tabii bu havalarda hayvanları da unutmamak gerekiyor. Bir kap su bir kap yemek hatta onların sığınabileceği alanlar vermek yaşamalarını sağlamak gerekiyor, lütfen bu konuda biraz daha hassas olalım!

Kış aylarında en sevdiğim şeylerden biri ise lahana gibi kat kat giyinmek ya da evde peluş pijamalarımla takılmak hehe 😀 Kolları geniş, volanlı kazak ya da bluz modelleri çok moda iki senedir. Kullanışı biraz zorlasa da oldukça şık bence… Zorlanma kısmını açacak olursam yaptığınız işte sürekli kolunuzu düzeltme ihtiyacı etkili…  Benim tercihim bileklerinden dar sonra genişçe açılan volan kollu kazak oldu. Siyah çizgi detayı mevcut ve bu kazağıma hareket katıyor. Aynı zamanda kazağımın kenarlarında, bel kısmında mini yırtmacı var.

Boğazlı kazak giymeyi pek sevmem ama boyun kısmı dar olmadığı için rahatlıkla giyiyorum ve sıcacık tutuyor. Hatta bu fotoğrafları yağmurlu havada annişimle çekmeye çalıştık. En son tir tir titriyordum hehe 😀 Kazağımı ön planda tutmak için diğer parçaları sade tercih ettim. O yüzden siyah dar pantolon, bot ve çanta tercih ettim.

                Botlarım da sade ve topuklu… İlk defa rahatlıkla topuklu bot giymenin tadına varıyorum son zamanlarda 🙂 Bambi Siyah Süet Topuklu Bot İncelemesi Yazımda detaylarından bahsetmiştim, okuyabilirsiniz. Çantam ise siyah, gümüş detayı var, kazağımla da uyumlu olduğunu düşündüm. Tabii bu kombinde olmazsa olmaz kırımızı rujumdu :))  Detaylar aşağıda, umarım severek okumuş; ilham alabilmişinizdir.

Kolları volanlı kazak: LCW

Pantolon: Kızılay metro altında  /Demirsoylar

Siyah Süet Bot: Bambi

Çanta: Defacto

                Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakaalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir