Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Kullananlar

Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Yorumlar

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım, adeta aşık olduğum bir üründen bahsedeceğim: Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi … Bioxcin markasının daha önce beyaz yüksek korumalı güneş kremini alıp çok memnun kalmıştım. Hatta birçok arkadaşıma da aldırdım hepsi de çok beğendi, herkesin denemesi gereken bir ürün bence.. Özellikle lekelenmeye meyilli, 30 yaşlarından sonra yaz kış güneş kremi kullanmaya dikkat etmek gerekir. Cilt tipine uygun renkli ya da renksiz birçok güneş kremini Bioxcin markasında bulabilirsiniz. Etkileri gerçekten çok güzel ve yüksek koruma sağladığı için kullandığınıza pişman olmuyorsunuz. Dilerseniz  Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi nasıl kullanılır, yorumlarım neler hemen onlara geçelim.

Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi KullananlarRenkli Güneş Kremi Önerisi

İçindekiler

Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Sabahları temiz cildime uyguluyorum. Ben genellikle elimle dağıyorum ancak fırça ve süngerle de çok kolay bir şekilde dağılıyor. Süngerin ürün emmemesi için ıslatmak gerekiyor bu arada dostlar aklınızda olsun.. Bunun dışında tatillerde denize, havuza vs giriliyorsa, kişi çok fazla terliyorsa ara ara tazelemekte fayda vardır.

Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Yorumlar

Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Yorumlarım

 • Cildiniz çok kuru ise öncesinde mutlaka nemlendirmenizi öneririm. Böylece cildinize ürün daha iyi şekilde yayılacak ve parlak, sağlıklı görünecektir.
 • Yüksek koruma sağladığı için lekelenmeyi önlüyor. Bu açıdan çok memnun kaldı. Tatillerde de yanıma alacağım demirbaş ürünlerden olur kendisi…
 • Ciltte hiçbir ürün yokmuş gibi duruyor, doğallığı ile kalbinizden vurabilir 🙂
 • Renkli güneş kremi olduğu için ciltteki eşitsizlikleri kapatıyor.
 • Yoğun kapatıcı olarak düşünmeyin; hafif şekilde ciltteki lekeleri kapatıyor ve daha sağlıklı, aydınlık bir görünüm kazandırıyor.
 • İlk uygularken çok hoş bir koku geliyor ancak sonrasında o koku gidiyor.
 • Uygulaması oldukça kolay olduğu için çantada vs taşıyıp hemencecik tazelenebilir.
 • Cildimle o kadar iyi anlaştı ki sürekli kullanacğım güneş kremleri arasında ilk 5’e girer o kadar diyorum.
 • Ne kadar çok arkadaşıma aldırdıysam hepsi de çoook çoook memnun kaldı. Bu nedenle sizinle de paylaşmak istedim.
 • Kolay dağılıyor, cildi çok iyi koruyor, lekelenme yapmıyor, cildi parlak canlı gösteriyor ve renk eşitsizliğini gideriyor.
 • Benim cildimde herhangi bir reaksiyon yaratmadı.
 • Muazzam etkilerinden sonra piyasadaki en uygun güneş kremleri arasında yer alıyor. En güvenilir markalar, bloğumda ilk 5’e giren güneş kremleri incelemelerinden sonra en uygun fiyatlı kalan üründür kendisi maşallah diyelim 🙂

Bioxcin Güneş Kremi Kullananlar

Pompalı bir ambalajı var. Hemencecik ürünü alıp kullanabiliyorsunuz. Yanınızda taşıyabilir, makyaj bakım kısmında bulundurabilirsiniz. Mekanizma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.

Bioxcin Güneş Kremi Hangi Ciltler İçin Uygun?

Bioxcin Güneş Kremi Hangi Ciltler İçin Uygun?

Her cilt tipine uygun renkli ve renksiz olmak üzere Bioxcin güneş kremi seçenekleri mevcuttur. Kişiler kendi cilt tipine ve beklentilerini karşılayan ürünleri deneyebilir. Aynı zamanda yaşlanma karşıtı birçok içerik barındırdığı için güvenle kullanabilirsiniz.

en iyi güneş kremi

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir