Essence Bdre Oje İncelemesi

Merhabalar 🙂

Ocak Ayı’nın sonuna yaklaşırken kış daha fazla kendini gösterdi. Ben de hazır Ankara’ya kar yağmışken bundan faydalanayım dedim. Kara çok yakıştırdığım bu oje hem renginin güzelliği hem sürümünün kolaylığıyla gönlümü fethetti.
CAM02196

İlk baktığınızda çok koyu bir renk gibi gözükse de aslında daha dikkatli bakıldığında daha sıcak bir mor olduğunu fark edersiniz.
CAM02185

Koyu renk kıyafetlerimle çok yakıştırıyorum bu ojeyi… Şık ve göz alıcı bir renk ve kombinlemesi oldukça kolay..
CAM02219
CAM02190
Siyah ya da koyu renk ojelere sık eliniz gidiyorsa alternatif bir renk.. Essence’in the gel nail polish serisinden, bdre ojesi…
CAM02203
Benim gibi minik ele sahipseniz her ojeyi rahatlıkla süremezsiniz. Essence’in oje fırçaları kalın olduğundan sürümü kolaylaştırıyor. Ayrıca quick dry özelliği olduğundan sonradan düzeltmek için uğraşmıyorsunuz, kolaylıkla sürebiliyorsunuz. En kolay ve taşırmadan sürebildiğim ojelerden…
CAM02222
Tek katta opaklık elde edemeseniz de ikinci katta rengini veriyor. Fakat tek olumsuz tarafı kalıcı olmaması kolaylıkla çıkabiliyor.
CAM02221
İki kat ojeden sonra üzerine Rivalde Loop’un top coat’ını hem parlaklık vermesi için hem de ojemin daha uzun süre kalması için uyguladım.
Hoşçakalın! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir