Fa Deodorant Kullananlar

Fa Deodorant Hangi Ülkenin?

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere sevdiğim ve düşük beklentilerle alıp çok memnun kaldığım deodoranttan bahsedeceğim: Fa Sport Deodorant ve Fa Mystick Moments Deosprey … Günlük olarak yoğun antrenman yapan biriyim ve ter kokusundan hiç hoşlanmam. Bu nedenle kişisel bakımda en dikkat ettiğim, özendiğim konuların başında deodorant, roll on kullanmak gerekir. Eskiden Fa markasını daha çok kullanırken son iki yıldır Blade ve Axe markasının deodorantlarını tercih ediyorum. Hatta erkek parfüm, roll onlarını seven biri olarak eşimle ortak bir koleksiyonumuz var. Eğer merak ederseniz Axe Deodorant Ter Kokusunu Önler mi? yazımdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Fa Sport Deodorant ve Fa Mystick Moments Deosprey nasıl kullanılır, ne işe yarar ve yorumlarım neler geçebiliriz.

Fa Deodorant Kullananlar

Fa Sport Ne İşe Yarar?

Yoğun antrenman yapan ya da çalışan kişilerin ter kokusunu önlemesi ve kendini iyi hissetmesini sağlar. Hem erkek hem de kadın kokuları seçenekleri oldukça fazladır. Kişiler kendi koku zevklerine göre seçimler yaparak ter kokularını önler. Ferah, temiz ve ağır olmayan bir kookudur.

Fa Sport Ne İşe Yarar?

Fa Sport Erkek mi?

Evet, erkek kokusudur. Ancak temiz, ferah koku seven kadınlar da kullanabilir. Kalıcığılığı oldukça yüksek, ter kokusu ile birleştiğinde kötü bir koku ortaya çıkmadığı için tercih edilebilir. Aynı zamanda koyu renkli kıyafetlerde iz yapmaz.

Fa Mystick Moments Deodorant Kullananlar

Fa Mystick Moments Deodorant Kullananlar

Şekerli ve bir tık yoğun koku sevenler için idealdir. Kalıcılığı yüksek, asla ter kokutmayan ve kıyafetlerde iz bırakmayan bir üründür. Ancak ben kokusu ile anlaşamadığımdan dolayı anneme verdim. Fa Sport deodorant daha fresh, temiz koktuğu için onu alacağım.

Fa Deodorant Alüminyum İçerir mi?

Fa Deodorant Alüminyum İçerir mi?

Hayır, içermez. Piyasada alüminyum içermeyen ve kıyafetlerde iz bırakmayan nadir ürünlerden biridir. Benim tenim özellikle kol atım hassas yani kaşınma, kızarmaya meyillidir. Ancak Fa deodorantta herhangi bir reaksiyon sorunu yaşamadım ve asla ter kokusu olmuyor. Yoğun antrenman yapan ve çok terleyen biri olarak en sevdiğim markalardan biridir. Hem uygun fiyatlı hem de performansı yüksek deodoranttır.

Fa Deodorant Hangi Ülkenin?

Fa Deodorant Hangi Ülkenin?

Fa, Alman markasıdır ve bünyesinde birçok kişisel bakım ürünü mevcuttur. Henkel AG şirketinin yan kuruluşu olarak varlığını sürdürmektedir. Krem, losyon, sabun gibi kişisel bakım ürünleri vardır.

Duştan Sonra Deodorant Sıkılır mı?

Duşta tüm vücut yıkandığı için sonrasında kullanılan deodorant ter kokusunu önler. Bu nedenle duş sonrasında rahatlıkla deodorant ya da roll on kullanılabilir. Bireyler kendi zevklerine uygun koku seçeneklerini tercih ederek öz bakımını yapabilir.  Sizin sevdiğiniz deodorant ve roll onlar neler lütfen benimle yorumlarda paylaşın 🙂

Deodorant ÖnerileriDuştan Sonra Deodorant Sıkılır mI?

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir