The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Kullananlar

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim: The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi  … Yaz kış demeden her mevsimde güneş kremi kullanmalıyız. Özellikle cildi hassas, lekelenmeye müsait ve 30 yaşı geçmiş herkesin kullanması gereken ürünlerin başında geliyor. Güneş kremi sayesinde cilt güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor, geç yaşlanmayı sağlıyor, kırışıklık oluşumunu geciktiriyor, cildin lekelenmesini önlüyor. Durum böyle olunca kişiler kendilerine en uygun olan güneş kremi edinerek her mevsimde aksatmadan düzenli kullanmalıdır. Ancak kişi karar veremiyor, cilt tipinin ne olduğuna karar veremiyor ve ciddi cilt sorunları varsa mutlaka uzmana danışmalıdır. Uzmanın yönlendirmeleri doğrultusunda ürünleri düzenli kullanmalı ve cildine, bedenine iyi bakmalıdır. Dilerseniz uzatmadan The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi  nasıl kullanılır, ne işe yarar, içeriği ve yorumlarına bakalım.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden ve mavi ekran ışıklarından korur. Bu sayede cildin daha erken kırışması önlenir ve lekenmelere karşı kalkan görevi görür. 50 SPF içerdiği için yüksek koruma sağlar. Bu nedenle hem yaz hem de kış mevsimleri için uygundur. Özellikle lekelenmeye müsait, hassas, karma cilt tipine sahip olanlar lekeli cilt güneş kremi tercih edebilir.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Dışarı çıkmadan önce ilk adım olarak cilde güneş kremi uygulanmalıdır. Hatta boyun ve dekolte bölgesine de rahatlıkla uygulanabilir. Ürün beyaz görünse de cilt renk tonunu eşitleme özelliği  vardır. Aynı zamanda aydınlık ve sağlıklı görünüm sayesinde kişi daha canlı görünebilir. Uygulandığında emilimi biraz geç oluyor ancak maksimum beş dakika içerisinde tüm ürün cilt tarafından emiliyor.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Kullananlar

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Kullananlar

  • Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve etkileri tam anlamıyla beklentilerimi karşıladı.
  • Cildim hassas, karma olduğu için reaksiyon yaratan ürünleri direkt bırakırım. Ancak bu kremde hiç sorun yaşamadım.
  • Koruması epey yüksek ancak yaz aylarında mutlaka tazelenmesi gerekiyor. Birkaç kez 40 derecelerde kullanmıştım çok terlemeden dolayı eser kalmamıştı. Bu durumlarda tazelemek için yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Beyaz ve orta yoğunlukta bir güneş kremi ve emilimi birazcık zaman istiyor.
  • Yapı olarak Missha pemmbe güneş kremine çok benzettim. Onu da merak ederseniz Missha Power Block Güneş Kremi yazımdan inceleyebilirsiniz.
  • Çok yağlı cildiniz varsa bir tık az uygulayabilir ya da farklı çeşitlerine bakabilirsiniz.
  • Tüp formunda olduğu için istediğiniz kadar ürün alıp uygulayabilirsiniz.
  • Lekelenmeyi önlüyor, çok sıcakta da çıktım cildimde herhangi bir leke, reaksiyon ile karşılaşmadım.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Yorumlar

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi Yorumlar

Cildi hassas, lekelenmeye müsait ya da lekeli olan, yaşlanma karşıtı ürünler kullanan, cilt bakımı ya da epilasyonu yaptıranlar rahatlıkla kullanabilir. Ancak kullanımdan önce cildin belirli bir bölümüne uygulayıp beklemek gerek; bekleme süresinden sonra ciltte herhangi bir reaksiyon yaratmazsa rahatlıkla kullanılabilir. Tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum ancak tekrar almayacağım. En sevdiğim ve çevremde herkesin yüzün çok hoş, parlak görünüyor diye iltifat ettiği Bioxcin güneş kremine devam edeceğim. Etkilerini merak ederseniz Bioxcin Sun Care Lekeye Eğilimli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Renkli Güneş Kremi Kullananlar yazımdan okuyabilirsiniz.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi İçeriği

Ürünün içeriğini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilirsiniz.

The Purest Solutions Lekeli Cilt Güneş Kremi İçeriği

The Purest Güneş Kremi Hangi Ülkeye Ait ve Sahibi Kim?

The Purest, Türk bir markadır. Hazal Evliyaoğlu ve Alim Ozan Evliyaoğlu The Purest markasının sahipleridir. Birçok cilt bakım ürünleri mevcuttur.

The Purest Güneş Kremi Hangi Cilt Tipine Uygun?

The Purest Güneş Kremi Hangi Cilt Tipine Uygun?

Bu seriden üç çeşitte güneş kremi bulunuyor. Biri bu yazımda bahsettiğim lekeli cilt güneş kremi (yazıları pembe renkli), yağlı cilt güneş kremi( yazıları yeşil renkli) ve kuru, karma cilt tipleri (yazıları sarı renkli) içindir. Bireyler beklentileri ve cilt tipine uygun olan güneş kremini alıp deneyebilir. Sizin deneyip memnun kaldığınız ya da merak ettiğiniz ürünler neler benimle yorumlarda paylaşın lütfen 🙂

The Purest Güneş Kremi Hangi Ülkeye Ait ve Sahibi Kim?Güneş Kremi Önerileri

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir