Schwarzkopf Got2b Guardian Angel Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi İncelemesi

Merhaba !
Saçlarımızı ısıyla şekillendirmesek bile kurutma makinesi ile kuruturken bile kırılmasına neden olabiliyoruz. Günlük saçlarımı ısıyla şekillendirmeden kıvırcık halimle kullanmak kendimi inanılmaz rahat hissetmeme neden oluyor. Hem zamanımın olmayışı nedeniyle saçlarıma şekil vermek için uğraşmıyorum hem de saçlarımın doğal halini çok seviyorum. Fakat konferans, gösteri, geziye katılacağım günler hemen fön çekip şekillendiriyorum. Hâl böyle olunca kullandığım serumların yanında ekstra ısıya karşı koruyucu spreyleri denemeye karar verdim. İlk avon’un spreyi tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı. İncelemesi için Buraya ! tıklayabilirsiniz.
P_20160416_144135
Youtuberlarında çok sevdiği got2b ile yoluma devam etmek istedim. İyi ki farklı ürünlere yönelmemişim dedirtti. İnce telli, yıpranmaya müsait bir saç tipim olduğundan hemen elektriklenme, şekillendirdiğimde bozulmalar oluyor. Fakat bu ürünü kullandığımdan beri böyle sorunlarla karşılaşmadım. Özellikle birkaç kullanımdan sonra saçlarımı yakmadan, kolayca istediğim modele ulaşabildim. Üstelik yapış yapış olmadan daha ne olsun 😀 Özellikle düzleştirdikten bir iki saat sonra kıvırcıklanmaya başlayan saçlarım bu ürünü kullandıktan sonra şeklini bozulmadan korudu.
P_20160416_144255
P_20160224_124646_BFP_20160416_144158
Saçlarımı şekillendirirken: kuru saçıma uygulayarak 10 15 dakika bekledim kuruması için. Sonrasında saatlerce uğraştığım saçlarıma kolayca istediğim modeli verdim. Kokusu mükemmel. Çiçek kokuyor, kesinlikle çok ağır bir kokusu yok. Benim gibi kokuya karşı duyarlı olanlar rahatlıkla kullanabilirler. Saçları 220 °C’ye kadar koruduğunu vaadediyor.
P_20160416_144219
İçerik yönünden maalesef paraben, alkol, phenoxyethanol var.
P_20160416_144402
Bu ürünlerin etkisini görür müyüm diye düşünenler kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Gerçekten etkili, saçların yanmasını engelleyen ve saçların mükemmel kokmasını sağlayan bir sprey. Fiyatı 20-30 tl arasında değişse de indirimlerde daha uygun fiyata geliyor. Bir göz atın derim.

Okuduğunuz için teşekkürler, Hoşçakalın ! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

  1. Kullanımı nasıl acaba saç diplerine kadar uyguluyor muyuz yoksa kulak altından itibaren mi? Teşekkürler

    1. Merhaba, saç uçlarıma uyguluyorum ben genellikle saç diplerine uygulamıyorum. Sonrasında saçlarımı ellerimle karıştırıyorum ve şekillendirmeden ıslaklığının gitmesi için bekliyorum biraz, sonra şekillendiriyorum saçlarımı 🙂 Sevgiler.

  2. Kesinlikle yalan yapış yapış yapıyor berbet bir ürün saçı resmen elinize yapıştırıyor paranızı çöpe atmayın

    1. Merhaba, 3 yıl önce kullandığımda çok memnun kaldım ve yorumladım. Yaklaşık bir buçuk yıldır kullanmıyorum. Yapısı değişmiş olabilir ya da sizin kullandığınız üründe sorun olabilir. Sevgiler…

  3. Kesinlikle yalan yapış yapış yapıyor berbat bir ürün saçı resmen elinize yapıştırıyor paranızı çöpe atmayın

    1. Merhaba, 3 yıl önce kullandığımda çok memnun kaldım ve yorumladım. Yaklaşık bir buçuk yıldır kullanmıyorum. Yapısı değişmiş olabilir ya da sizin kullandığınız üründe sorun olabilir. Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir