Garnıer Skin Naturals Saf&Temiz Kırmızı Meyve Gücü Arındırıcı Peeling

Merhabalar !

Peelingler günlük hayatımın olmazsa olmazları hem cildimin nefes almalarını sağladığı ve muhteşem kokuları ile günlük stresimi aldıkları için çok özeller… Şimdi garnier’in arındırıcı peelingini birlikte inceleyelim.

CAM01258

CAM01256CAM01268
Öncelikle cilt tipimden ve tercihimden bahsetmek istiyorum. Cildim kuru ve hassas her daim nemlendiriciye ihtiyacı olan bir cilt tipim var. Fakat bu peeling yağlı ve problemli ciltler için… Bu peelingi seçmemin sebebi ise ergenlik döneminde bile bu kadar çıkmadı dediğim sivilceler oluşmaya başladığı dönemde alıp denemek istedim. Sivilcelerim fazla büyümeden müdahale etme gereksinimi duyduğum dönemde ilaç gibi geldi diyebilirim. Kokusu ise tek kelime ile muhteşemm… Gözeneklerimi temizledi ve ışıltı verdiğini gözlemledim. Sivilcelerimi de hızla giderdiği içinde benim gözümde ayın yıldızı oldu. İçerisinde greyfurt, nar özleri ve C vitamini bulunuyor. Bence ışıltının sebepleri meyve özleri, cilde enerji verdiğini hissediyorsunuz.

Garnier arındırıcı peelingi hangi cilt tipleri rahatlıkla uygulayabilir hemen o konuya değinelim. Karma, yağlı ciltler, genişlemiş gözenekler, sebum fazlalığı olanlar ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. İçerisindeki salisilik asit içerdiğinden gözenekleri temizleyip, kusurları azaltıyor. Kokusunu çok sevdiğimden sabahları okula gitmeden uyguluyorum hem uyanmış oluyorum hem de canlı bir görünüme kavuşmuş oluyorum. Tek beğenmediğim yönü yüzümü yıkarken jelin çok fazla köpürmesi kendimi bir baloncukta boğulacakmışım gibi hissediyorum. 😀 Onun haricinde çok memnun kaldım. Kuzenimin “cildin harikaa görünüyor” tepkisini bu peelinge borçluyum.:)) Umarım yardımcı olmuşumdur.
Okuduğunuz için teşekkürler…

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir