Gül Kurusu Oje Önerisi / Pastel 139 Numaralı Oje

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere bu ay içerisinde alıp en sık kullandığım ojemden bahsedeceğim. Beni takip ediyorsanız pembeleri ne kadar sevdiğimi az çok bilirsiniz. Bu ojelerde de geçerli hatta oje koleksiyonuma göz attığımda en çok pembişler, kırmızı, siyah ve maviler gözüme çarpıyor. Elimden geldiğince bu koleksiyonumu sizinle de paylaşacağım ama bugün sırada gül kurusu oje önerisi ile geldim sizlere 🙂 Pastel 139 numaralı ojeyi Gratis’te gezinirken gözüme çarptı ve dedim sen benim aradığım renksin <3

Pastel Nail polish serisine oranla yapısı daha iyi çünkü ilk kattaki rengini çok beğendim. İkinci katta biraz daha koyulaştı zaten ikisinin de görüntüsünü fotoğrafladım. 🙂 Gül kurusu tonlarındaki ojemi her sürdüğümde arkadaşlarım mutlaka numarasını soruyor :)) Üst fotoğrafta gördüğünüz fotoğraflarda ilk kat sürülmüş hali var.

Fotoğraflardan da anlayacağınız üzere koyu bir gül kurusu oje… Ama iki kat sürüldüğünde morumsu bir pembe görünüyor. Ben iki şekilde de severek kullanıyorum. Alttaki fotoğraflarda iki kat uygulanmış hali var.

Ambalajından birkaç ton koyu bir oje… Kuruma hızı 15 dakikayı bulabiliyor. Üç gün boyunca tırnaklarımda soyulmadan durdu.

Pastel ojelerin fırçalarını ben seviyorum, dikkatli sürüldüğünde taşırmadan uygulayabiliyorum.

Top coat olarak Nk tırnak sertleştirici oje koruryucusunu tırnaklarıma uyguladım, ojemi sürmeden önce… Bu sıralar en çok kullandığım top coatlardan ve ayrıca bakım da yapıyor. Yakında yazısı geleceklerden 🙂

Daha fazla tırnak ürünleri ve oje önerilerimi merak ederseniz bloğumda Tırnak kategorisine bakabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir