Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok çok severek kullandığım bir saç ürününden bahsedeceğim. 🙂 Hc Care ürünlerini o kadar çok seviyorum ki inanın yeni bir ürününü alırken bile verdiğim paranın hakkını kesin verir diye düşünüyorum. Bunda hem şimdiye kadar kullandığım ürünlerinden memnun kalmam hem de Türk bir firma olması etken… Ayrıca etrafımdaki arkadaşlarıma önerip kullandıklarında teşekkür ettiler. Hc Care Doping Dökülme Karşıtı Saç Bakım Serumu yazımda saç dökülmemi engelleyen mucizevi ürününden bahsetmiştim. Hatta Çağrı da kullanıyor, fikirleri oluşunca yazıyı güncelleyeceğim 🙂 Hemen konuma geçiyorum bu kadar gevezelikten sonra 😛 Bazı dönemler saçlarım şekle girmekte zorlanır ne yapsam kuruluğunu gideremem. Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi Kullanan arkadaşlarım saçları yumuşacık yaptığını yazınca denemek istedim.

İçindekiler

Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi Vaatleri ve Kullanım Şekli

Vaatleri: İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay tarama sağlar. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temek bakım ihtiyaçlarını giderir.Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmayı önlemeye çalışır.

Kullanımı: Şampuanla yıkanan saça ürünü uygulamak ve havluya sarıp 5 dakika bekletilmesi söyleniyor. Saç derisine kesinlikle uygulanmıyor. Ben saçlarımı yıkadıktan sonra saç boylarına ve uçlarına uyguladım. Havluya sarmadan 7-10 dakika bekletip duruladım. Sonrasında duşta kullanılan saç kremi uygulamadım.

Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi Yorumlarım

  • Genellikle saçlarıma ısı uyguladığım, saçlarımın çok kuru hissettiğim dönemlerinde ya da şekillendirici köpük gibi ürünler kullandığım zamanlar uyguladım. Saçlarımı yumuşacık yapıp toparladığını gözlemledim.
  • Saçlarım ince telli ve kuru olduğundan çabuk kırılıyor. Saçlarımı kestirdiğim dönemde kullandığımda kırıklarını bir nebze geciktirdiğini fark ettim.
  • Saçlarımı kolay açtım ve keçe gibi zor açılan saçlarınız varsa iyi geleceğini düşünüyorum.
  • Saçlarımdaki yumuşaklık gün sonunda gitmiyor ertesi yıkamaya kadar etkisi kalıyor. Bunda duştan sonra kullandığım serumun da etkisi var, onu da yakında bloğumda paylaşacağım takipte kalın canlar :))
  • Saçlarımdaki parlak gözlemledim hatta saç rengimin değişimini daha net görebiliyorum bu ürünü kullandığımda… Saçlarımda boya kalmaması için son 6 aydır çaba sarfediyorum ki sonunda kurtuldum 😀 Kendi saç rengim son dönemde açık kahveye dönüşüyor. Bebe saçlarımın da etkisi var tabii 🙂
  • Bu ürünü kullanırken iki şeye dikkat etmek gerekiyor yoksa saçları yağlandırabilir. Birincisi bu ürünle saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlara ekstra saçlara bakım yapan kremleri uygulamamak.. İkincisi ise duştan sonra sürdüğünüz saç serumunu minimum tutmak… Tabii herkesin saç tipi farklı, yağlı saçlara sahip olanlar saç boylarına getirmemeli ve uçlarına uygulamalı…

Tüp formunda, beyaz plastik bir ambalajı var. Ambalajları ml oranlarına göre değişiyor benim deneme amaçlı kullandığım saç terapisi 50 ml… Beyaz renkte ve kokusu muhteşem değil. Kokusunun saçta kalıcı olmaması güzel yanlarından… İstediğim miktarda ürünü kolaylıkla alabiliyorum.

İçeriğini merak ederseniz üst fotoğraftan inceleyebilirsiniz.

Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi Nerede Satılıyor?

Benim saçlarımı toparlamama yardımcı olan ve saçlarımın nem ihtiyacını karşılayan bir ürün oldu Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi… Tekrar alacağım bir saç bakım ürünü, Hc Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi fiyatı 200 ml 55 TL… Hc Care ürünlerini ben genellikle web sitelerinden alıyorum. Ayrıca sponsor değiller, kendi paramla alıyorum. Sponsor ürünleri zaten yazılarımda belirtiyorum. 🙂

Siz Hc Care ürünlerini kullandınız mı? Sevdiğiniz saç bakım maskeleri, kremler neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen!Bloğumu beğendiyseniz instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir