H&M Nail Polish Rose Gold Oje İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere rengini sevdiğim fakat yapısından dolayı sürerken zorlandığım bir ojeden bahsedeceğim. Günlük oje tercihlerim genellikle tertemiz görünümlü olan nude ojelerden yana oluyor. Arada özellikle kış aylarında daha sedefli nude ojeler modumu yükseltiyor. H&M makyaj malzemelerinden memnun kalınca ojelerini de denemek istedim ve H&M nail polish rose gold rengini çok beğenerek satın aldım. Normalde gold rengiyle pek aram olmamasına rağmen pembe altın rengiyle aşk yaşıyoruz <3

H&M Nail Polish Rose Gold Oje Yorumlarım

Tırnaklarımı daha bakımlı gösteren bir oje olduğunu belirtmek isterim.

  • Rengi pembe altın tonlarında ve ambalajındaki ton ile tırnaktaki rengi aynı…
  • Çok az sedefli, ben buradayım diye bağıran tonlardan değil 😀
  • Yapısı üst üste sürmek için uygun değil… Orta yoğunlukta akışkanlığı var, sakız kıvamında değil oje…
  • Tek katta rengini belli etse de ikinci katta daha güzel bir sonuç elde ediyorum.
  • Ben tırnaklarımın üzerine direkt oje uygulamıyorum. Ojeden önce ya da sonrasında mutlaka top coat ya da tırnak bakım cilası sürüyorum. Bu yüzden o ilk katmanın iyi kuruduğuna emin olduktan sonra ojemi sürüyorum. Yoksa pütür pütür görünebiliyor.
  • Fotoğraflarda ojeden önce NK Garlic Treatment markasının sarımsak özlü tırnak güçlendirici cilası var. Bu cila iyice kuruduktan sonra ojemi sürdüm.
  • Ojenin sevmediğim kısmı fırçasının iz bırakıyor olması… Hızlı ve tek seferde sürmeniz gerekiyor yoksa çizgi çizgi oluyor ya da bir tarafı ince diğer tarafı kalın bir oje katmanı meydana geliyor.
  • Kalıcılık konusunda ise bence başarılı… Sürekli ellerini yıkayan ve ev işi yapan biri olarak 3 gün dayanıyor. Maximum 5 günden fazla ojeli tutmuyorum zaten tırnaklarımı…

H&M Nail Polish Rose Gold Ojenin fırçası minik ve ince… Benim gibi minnak ve tombik elleriniz varsa sürümünde kolaylık sağlıyor. Dikkat edildiğinde taşırmadan sürülebilir.

Pembe altını siyah ve gri ile uyumunu çok seviyorum.

H&M ojelerinde oval ve yuvarlak olan ambalajlı olan serisi çok övülüyor. Hatta aklımda Carnival ojesi var, bulabilirsem almayı planlıyorum. H&M nail polish serisinin oje fiyatı en yüksek 5 TL civarı diye hatırlıyorum fakat 8 ml… Bu da çok fazla sürülen bir renkse hemen bitebileceğini gösterir ki benim H&M Nail Polish Rose Gold Ojem bitti 😀 Çok sevdiğiniz bir renk varsa bu seride stoklamanızı öneririm.

Siz H&M ojelerini denediniz mi? Sevdiğiniz oje markaları neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. H&M in 2 li set ojelerini tek renk ve sim kombinasyonunda olanları severek kullanıyorum.Bu renkde güzelmiş canım yakışmış sanada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir