Isana Classic Lip Balm İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Cildim gibi dudaklarım da oldukça kuru ve stresli dönemlerde inanılmaz şekilde dudaklarımı kemiririm. Öyle ki çatlayarak kupkuru bir görünüme neden olur. 🙁 Böyle dönemlerde onarıcı ve nemlendirme özelliği olan dudak bakım kremleri kullanmaya çalışıyorum. Her ne kadar Blistex Medplus’ı çok sevsem de çoğu zaman hijyenik gelmiyor ve hızlıca sürmem gerekebiliyor. Çantamda taşımak, ruj sürmeden önce dudaklarımı nemlendirmek için elimin altında bulunması için hijyenik açıdan stick lipbalm bulundururum. Rossmann’da alışverişim esnasında oldukça uygun fiyata aldığım Isana Classic kullanan arkadaşlarım oldukça memnun kaldığını söyleyince denemek istedim.  Isana bir Alman markası bu arada ve kullandığım bazı ürünlerini beğeniyorum.

İçindekiler

Isana Classic Lip Balm Yorumlarım

  • Kuru dudaklarımı nemlendirmesinde oldukça başarılı buldum.
  • Dudaklarımda ağırlık yapmadı, yağlı, yapış yapış bir his bırakmadı.
  • Rujların altına sürüp öncesinde dudaklarımı nemlendirebiliyorum.
  • İnanılmaz güzel bir kokusu var.
  • Dudaklarıma uyguladıktan bir saat sonra bile dudaklarımın yumuşacık olduğunu hissediyorum. Bunda bademli olmasının etkisinin olduğunu sanıyorum.
  • Spf içerse daha da güzel bir lip balm olabilirmiş…
  • Dudakları onarma özelliği olmadığını belirteyim. Dudakları Onarma özelliği olan lip balm önerisi olarak Blistex Medplus’ı söyleyebilirim.
  • Sürüldüğünde parıl parıl durmuyor, bu yüzden rujların yapısını değiştirmiyor.

Şeffaf, renksiz bir lip balm ve ambalajının mavisini çok sevdim. Mavi <3 Ben zaten 😀

Isana Classic Lip Balm içerisinde argan yağı, doğal bal mumu ve candeliilla bal mumu bulunduruyor. Renklendirici, silikon yağları ve katkı maddesi içermiyor.

Isana Classic Lip Balm Nerede Satılıyor?

Isana ürünlerini Rossmann‘larda bulabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı ve bazı cilt bakım ürünlerini severek kullanıyorum. Merak ederseniz bloğumdaki Bakım kategorisine ya da arama bölümünden yazarak bulabilirsiniz. Hatta bu ay içerisinde kullandığım diğer ürünlerinin yorumları da gelecek canlar, takipte kalın 🙂 Isana Classic Lip Balm fiyatı 5 TL civarında ve uygun fiyatlı başarılı bulduğum lip balmlar arasında ilk üçe girer. 🙂

Bloğumda yayınlayacağım yazılardan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçakaaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir