İnecto Naturals Coconut Hair Serum / İnecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Serumu

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

İnecto markası genel anlamda uygun fiyatlı ve ara ara güzel ürünler çıkaran bir marka olarak görüyorum. Ayrıca piyasadaki diğer ürünlere oranla içerikleri güzel ve fiyat performans olarak da gayet etkili bir marka… Daha önce İnecto hindistan cevizli şampuan ve İnecto hindistan cevizli saç kremi yorumlarımı paylaşmıştım. (Okumak isterseniz koyu yazının üzerine tıklayın! ) Şampuanını genel olarak beğenmiştim ve tatile çıkmadan önce saçlarımı korumak adına inecto saç serumunu da denemek istedim. Bu arada instagramda hikayelerimde neler kullandığımı ara ara gösteriyorum o yüzden instagramdan takip etmeyi unutmayın lütfen!

   İnecto naturals coconut hair serum vaatleri arasında: Kuru ve yıpranmış saçları onardığını ve Hindistan cevizi yağı ile kabaran saçları pürüzsüzleştirdiğini söylüyor.

İnecto naturals Hindistan cevizli serum kullanımı: Bezelye tanesi büyüklükte ürün alın ve genellikle saç uçlarına uygulayın.

İnecto naturals Hindistan cevizli serum yorumlarım: Denize girmeden ve sonrasında bakım adına kullandım ve inanılmaz memnun kaldım. Saçlarım ince telli, dökülmeye yatkın, kuru ve yıpranmış… İnecto naturals saç serumunu nasıl kullandım? Duştan sonra ya da denizden çıkıp duş aldıktan sonra saçlarımın dibine değdirmeden saç ortası ve uçlarına uyguladım. Dikkat edilmesi gereken nokta çok fazla ürün almamak… Az bir ürün tüm saça yetiyor aksi halde fazla ürün alınırsa saçları yağlandırabilir.

  • Saçlarımın kabarmasını önledi. Özellikle denizden çıktıktan sonra saçlarım inanılmaz elektriklenir. Bu ürünü kullandığımda böyle bir problem yaşamadım.
  • Saçlarım yumuşacık oldu ve kendi haliyle çok rahat kullanabildim.
  • Az da olsa saçlarımdaki kırılmaları geciktirdi. (Ürünü kullanmadan saçlarımı kestirmiştim ve normalde saçlarım çok çabuk kırılır.)
  • Ürünü kullandıktan sonra saçlarımı kolaylıkla taradım.
  • Kokusu mis gibi Hindistan cevizi kokuyor adından da anlaşılacağı üzere fakat içerisinde parfüm bulunuyor.

Yapısı akışkan olsa da yoğun bakım yapıyor ve az miktarda alıp saçlara uygulamak gerekiyor. Özellikle yağlı saç tipleri için pek uygun olacağını düşünmüyorum fakat kullanmak isterseniz daha az ürün alıp denemenizi öneririm.

Klasik tüp şeklinde ambalajı mevcut ve 50 ml… 2 aydır kullanıyorum ve hâlâ içerisinde kaldı yani bereketli bir ürün…

İçeriğine üst fotoğraftan bakabilirsiniz.İçerisinde parfüm bulunduruyor fakat rahatsız edecek şekilde yoğun kokmuyor. (Koku hassasiyetim var.) Bu koku saça uygulandıktan 1-2 saat sonra geçiyor. İnecto markası gratislerde satılıyor ve  İnecto naturals Hindistan cevizli saç serumu fiyatı 10-12 TL civarı… İnce telli, kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa memnun kalacağınızı düşünüyorum.

     Sizler inecto ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Daha önce kullanma fırsatınız oldu mu? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla da paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kendinize iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir