Isana Men Active Cool Deodorant

Isana Men Active Cool Deodorant Kullananlar

Merhaba güzellerim bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok büyük bir hevesle alıp kullanamadığım bir üründen bahsedeceğim: Isana Men Active Cool Deodorant … Isana markasına karşı nötr olduğumu söylemeliyim kimi ürününü severken bazı ürünlerini gerçekten başarılı bulmuyorum. Isana Men Active Cool deodorant aslında kokusunu sevsem de kol altını inanılmaz kaşındırdı. Benim cildim hassas özellikle kol altımda hemen yaralar oluşmaya kaşınmaya müsait bu arada canlar onu da belirteyim. Bu nedenle herkeste kaşıntı olacak diye bir durum olmaz. Bunun dışında neredeyse her gün spor, yürüyüş yapan biriyim bu nedenle ter kokusunu önlemesi çok önemli bir farktördür. Teri önlemesi değil beklentim, ter kokusunu önlemesi.. Bazı kişiler direkt ter kokusunun önlenmesini isteyebilir. Vaatleri arasında teri önleme özelliği olmadığını da belirteyim. Dilerseniz Isana Men Active Cool Deodorant nasıl kullanılır, yorumlarım neler onlara geçelim.

Isana Men Active Cool Deodorant Kullananlar
Isana Men Active Cool Deodorant Kullananlar

İçindekiler

Isana Men Active Cool Deodorant Kullananlar

  • Eski sabun ve temizlik kokularına çok benzettim.
  • Temizlik kokusunu seviyorsanız benim gibi kokusuna aşık olursunuz. Çok fresh, temiz bir kokuya sahiptir.
  • Kol altı bölgem dediğim gibi çok hassas; bu nedenle her ürünü kullanamıyorum.
  • Kol altımda kaşıntı ve çok ufak kabarmaya neden olduğu için kullanımı bıraktım.
  • Ter kokusunu önlemiyor.
  • Ter kokusunu 3-4 saat önlüyor ancak mutlaka tazelenmesi gerekiyor.
  • Spor yapmayı seviyorsanız ve ter kokusunu istemiyorsanız öncesinde kullandığınızda koku oluşmuyor. Ancak öncesinde kullanırsanız çok etki etmez.
  • Sprey formunda olduğu için kolay kullanım ve taşıma imkanı sunuyor.
  • Yahu Meryem bu deodorant erkek derseniz hemen açıklayayım. Ben erkek kokularını daha çok beğeniyorum ve özellikle roll on deodorantlarda erkek olan seçeneklerin daha kalıcı olduğunu düşünüyorum. Piyasada neredeyse kullanmadığım erkek-kadın fark etmeksizin roll on ve deodorant bulunuyor. En sevdiğim ise Blade ve Axe markaları diyebilirim. Hatta detaylı incelemesi bloğumda mevcuttu, Axe Deodorant Ter Kokusunu Önler mi? yazımı okuyup fikir edinebilirsiniz.

Isana Deodorant Alüminyum Var mı?

Isana deodorant içerisinde alüminyum bulunuyor. Aşağıdaki görselden diğer içerikleri de kontrol edebilirsiniz.

Isana Deodorant Alüminyum Var mı?
Isana Deodorant Alüminyum Var mı?
Duştan Sonra Deodorant Kullanılır mı?
Duştan Sonra Deodorant Kullanılır mı?

Duştan Sonra Deodorant Kullanılır mı?

Deodorant ve roll on kullanımı bence kişinin kendine gösterdiği özeni ifade ediyor. Bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler kişisel bakımlarından deodorantları eksik etmemelidir. Özellikle sıcak günlerde toplum sağlığı için de çok önemli bence 😀 Neyse efendim bazen kişilerin aklına duştan sonra deodorant kullanılır mı şeklinde sorular gelebilir. Evet, deodorant ya da roll on duştan sonra kullanılabilir. Ancak roll on cildi temizledikten sonra kullanılması önerilir sonrasında kokunun tazelenmesi için deodoranttan yardım alınabilir. Ancak kullanımı rahat geliyor ve roll onun o yapış yapış hissiyatından hoşlanmıyorsanız ter kokusunu önlemek için duştan sonra deodorant kullanılabilir.

Kasık Bölgesine Deodorant Sıkılır mı?
Kasık Bölgesine Deodorant Sıkılır mı?

Kasık Bölgesine Deodorant Sıkılır mı?

Kozmetik sektörünün gün geçtikçe gelişmesi farklı ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle bireylerin mahrem bölgelerinde oluşan istenmeyen kokuların önüne geçmek, daha güzel kokmasını sağlamak isteyebilir. Bunun için üretilen göğüs, kol altı, genital bölge için özel üretilen parfüm ya da mendil kullanılabilir. Bireylerin aklına kasık bölgesine deodorant sıkılır mı şeklinde sorular gelebilir. Sağlık açısından problem olabilir, ancak zor durumda iken çamaşırın üzerinden sıkılabilir. Koku oluşumunu engellemek için en doğru yöntem su ve sabun ile o bölgelerin sık sık temizlenmesidir. Bu sayede koku, alerjik reaksiyon vs oluşmaz.

Deodorant Duştan Önce mi Sonra mı Kullanılır?

Deodorant duştan sonra kullanılabilir ki kullanılması durumunda kişinin ter kokusunu direkt önler ve güzel şekilde kokması sağlanır. Ancak duştan sonra da belli bir saat geçtikten sonra da deodorant kullanılması, tazelenmesi gerekir. Böylece kötü koku oluşumu engellenir ve kişi hem kendine olan güveninde sorun yaşamaz hem de çevresi rahatsız olmaz. Böylece keyifli vakitler geçirilir.

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Facebook  hesabımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir