Kiğılı ve Erkek Gömlek

Gömlek markaları arasında ilk sıralarda yer alan Kiğılı farklı tarzlara ve zevklere hitap eden gömlekleriyle pek çok kombinde yer alır. Hem klasik giyim hem de günlük ve spor giyim tarzlarına yönelik tasarımlar üretmesi sayesinde erkek gömlek konusunda Kiğılı ilk tercihlerinizden biri olur. Tasarım yaparken 2019 gömlek modelleri ve modasını inceleyerek yeni gömlekleri sizlerin beğenisine sunan Kiğılı; ürünleri, kalitesi ve çeşitliliğiyle erkek giyimde öncü markalardan biri olmayı başarır.

Kiğılı ve Erkek Gömlek
Kiğılı ve Erkek Gömlek

Erkek giyim koleksiyonunda en çok tercih edilen parçalara baktığınızda bunların başında genellikle beyaz gömlek gelir. Her giyim tarzına ve renge uyum sağlayan beyaz gömlek modelleri farklı beden seçeneklerine sahiptir. Büyük beden için de özel modellerin üretilmesi sayesinde dileyen her erkek gömlek ihtiyacını Kiğılı’dan karşılayabilir.

İçindekiler

Kiğılı Erkek Klasik Gömlek

Şıklığın ve zarafetin simgesi olarak ifade edilen erkek klasik gömlek Kiğılı’da birinci sınıf malzemelerle üretildiği için giydiğinizde size ayrı bir ahenk katar. Takım elbise başta olmak üzere tek başına ya da günlük giyimde trikolarla birlikte kullanılabilen erkek klasik gömlek modelleri her yaştan erkek tarafından tercih edilir.

Kiğılı ve Erkek Gömlek
Kiğılı ve Erkek Gömlek

Özellikle Kiğılı beyaz gömlek erkeklerin gardırobundaki olmazsa olmaz parçalardan biri olarak bilinir. Klasik gömlek ihtiyacınız varsa beyaz gömlek ve tüm renk ya da desenlerdeki erkek klasik gömlek ihtiyacınızı markanın uygun fiyat seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Kiğılı kategorilerinde erkek gömlek modelleri geniş bir ürün yelpazesinde sahip olduğu için aradığınız ürünü bulmanız daha kolay olur.

Kiğılı Erkek Gömlek Fiyatları

Kiğılı erkek klasik gömlek modellerini fiyat açısından incelediğinizde klasik gömlek kategorisindeki en uygun fiyatlı ürünlerin beyaz gömlek çeşitlerine ait olduğunu görebilirsiniz. Düz ve desensiz tasarımlara sahip olan bu gömlekleri satın aldığınızda uygun fiyata pek çok kombin yapma şansını elde edersiniz. Desenli ve daha farklı görünümlerde tasarlanan erkek gömlek çeşitlerinin fiyatları düz olan modellere kıyasla biraz daha yüksek olabilir.

Kiğılı ve Erkek Gömlek
Kiğılı ve Erkek Gömlek

En çok tercih edilen beyaz erkek klasik gömlek fiyatları, düz olan modeller için daha düşükken kumaşın türü, deseni ve kesimi değiştikçe fiyatlar da değişiklik gösterebilir. Örneğin Kiğılı koleksiyonlarında yer alan kendinden desenli beyaz gömlek fiyatları biraz daha yüksek fiyatlıdır. Dolayısıyla fiyatlar hakkında araştırma yapmadan önce nasıl bir gömlek istediğinize karar vermeniz gerekir. Kiğılı’da gömlekler çok sayıda renk, beden ve model seçeneğine sahip olduğu için hem bütçenize hem de tarzınıza en uygun gömleğe kolayca sahip olabilirsiniz. Tarzına en çok hitap eden tasarımı bulmak adına her sezon geniş bir ürün yelpazesine yer veren Kiğılı koleksiyonlarını inceleyebilir beğendiğiniz parçaları seçip satın alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir