Koton Lily Rose Parfüm

Koton Parfüm Blog

Merhaba güzelleriiim, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün benim için kargaşa ile başlasa da bloğuma yazı eklememezlik yapmayacağım. Bugün aslında kokusunu pek sevemediğim bir parfümden bahsedeceğim: Koton lily rose parfümKoton parfümlerini genel olarak çok beğensem de arada beğenmediklerim de çıkıyor. Aslında beğenmeme nedenim tamamen çocukluk anılarımla ilgili… Yoğun çiçeksi parfümleri sevenler eminim bu parfüme bayılacaktır ama ben çiçek kokularının içinde tatlı kokular değil daha fresh kokuları seviyorum. Keskin koku gerçekten çok rahatsız ediyor.

Koton Lily Rose Parfüm Kullananlar
Koton Lily Rose Parfüm Kullananlar
Koton Parfümleri Nasıl?
Koton Parfümleri Nasıl?

İçindekiler

Koton Lily Rose Parfüm Yorumlarım

  • Notalarında bergamot, üzüm, nane bulunuyor. Koton bu parfümü “Zambağın alışılmışın dışında bir yorumu… Bergamot, üzüm, nane ve sulu meyvelerin ışıltılı ve ferah harmanı ile açılıyor. Sıcak odunsu notalar, paçuli, tatlı vanilya ve zarif misk üzerinde şekillenen zambak büyüleyici çiçeksi cazibesi ile parıldıyor” şeklinde tanımlıyor.
  • Normalde notalarında zambak içeren parfümleri sevsem de bu gerçekten çok ağır geldi.
  • Genç kızların seveceği çiçeksi kokulardan biri değil bence…
  • Daha çok 35-40 yaşlarında olan kadınların hoşlanacağı kokular çünkü annem bu parfüme ba-yıl-dı.
  • Yoğun çiçeksilikle birlikte tatlı koku karışımını da hissettiriyor. Oryantal, feminen kokuları sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum.
  • Daha çok sonbahar ve kış parfümü denebilir.
Koton Parfüm Blog
Koton Parfüm Blog

Koton Lily Rose Parfüm Kokusu

  • Bana hissettirdikleri ise pek güzel şeyler değil ve gerçekten her sıktığımda anlatacağım durumu tekrar yaşayacağımı hissediyorum. Küçükken her bayram amcamları ziyarete giderdik. Araba da beni tuttar yani midemi bulanırırdı. Annem de bu bulantım geçmesi için güzel kokular koklamamı ister bazıları aşırı tatlı ve yoğun çiçek kokuları olurdu. Yani annemin parfümünü kokluyorum ama hiç sağlıklı durumda değilsiniz o şartta düşününce pek çekici gelmiyor. Bu koku tam onu anımsatıyor bana ki bu hafta bir randevuma giderken sıktım ve yolculuk esnasında o kadar kötü oldum ki anlatamam. Midem bulanıyor, kendimi çok güçsüz hissediyorum. Hemen işlerimi bitirip kendimi açık havaya attım ve o zamana kadar koku uçmuştu neyseki…Bir parfümün kalıcı olmamasına bu kadar sevinebilirdim.
  • Dediğim gibi kokusu kalıcı değil 4-5 saat arasında…
Koton Parfüm Yorum Arşivleri
Koton Parfüm Yorumları

Ambalajını aşırı sevimli ve güzel buldum.  Şişe kapağı çok sağlam bu arada onu da söyleyeyim.

Koton Parfüm Kullananlar
Koton Parfüm Kullananlar

Sprey mekanizması küçük olsa da geniş alana uygulama sağlıyor.

Koton Parfümleri Kullananlar
Koton Parfümleri Kullananlar

Uygun Fiyatlı Parfümler

Ben kokusunu sevmediğimden dolayı anneme verdim. Ki annem bu tarz kokuları çok seviyor. Annemle bazen parfüm beğenilerimiz uyuşamayabiliyor. 😀 Diyeceğim o ki bu parfümü almadan önce mutlaka koklayın aksi halde gerçekten sevmeyebilirsiniz. Denediğim tüm koton parfümlerini bloğumda paylaşmaya devam edeceğim o yüzden takipte kalın canlarım 🙂 Bu parfümü beğenmesem de Koton’un çok sevdiğim uygun fiyatlı parfümleri mevcut… Hatta kullandığım bir sürü parfüm yorumlarını okumak için bloğumun arama bölümüne “parfüm incelemeleri” yazmanız yeterli güzeller 🙂 Koton Lily Rose Parfüm fiyatı 25 TL civarında…

Uygun Fiyatlı Parfüm Blog
Uygun Fiyatlı Parfüm Blog

Favori parfümlerimi ve parfüm incelemelerimi okumak için bloğumdaki Parfüm kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir