Nivea Göz Bakım Kremi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bakımımda atlamadığım ve çok özen gösterdiğim nokta göz kremi kullanmak… Özellikle son 3 aydır bu adımı atlamamaya çalışıyorum çünkü ufak ufak çizgilerimin belirginleştiğini hissediyorum. Göz kremi sürerek göz çevreme masaj yapıyorum ve ekstra maske yapmaya özen gösteriyorum. Göz kremi çizgilerin azalmasını sağlamıyor lakin göz çevresindeki kuruluğun giderilmesinde ve yapısının korumasına yardımcı oluyor. Göz altı morluklarına az da olsa etkili fakat tamamen bir göz kremi morlukları ya da çizgileri yok ettiğini düşünmüyorum. Göz kremim bittiği dönemde oldukça merak ettiğim Nivea göz bakım kremini denemek istedim.

İçindekiler

Nivea Göz Bakım Kremi Vaatleri ve Lotus Özü – Üzüm Çekirdeğinin Cilde Faydaları

Nivea göz kreminin vaatleri: içinde lotus özü ve üzüm çekirdeği bulunuyor ve koyu halka görünümünü azalttığını söylüyor. Göz çevresini nemlendirmeyi ve makyaj altına kullanılabildiği, cildin doğal güzelliğini ve yumuşaklığını uzun süre korumasını sağladığı diğer vaatleri arasında… Peki lotus özünün cilde faydaları nedir? Doğal antioksidan olup cildin sağlıklı ve genç görünmesini yardımcı olur. Yenileyici özelliği olduğundan hücre yapısını destekler, cildi nemlendirir ve yatışmasını sağlar. Üzüm çekirdeğinin cilde faydaları: İçerisindeki zengin yağ asitleri ve vitaminler (A, B, C, E) sayesinde göz cilde bakımlı ve genç görünüm kazanmasına destek olur.

Nivea Göz Bakım Kremi Yorumlarım

  • Göz çevrem kuru olduğundan dolayı ilk beklentim nemlendirmesi ve bu beklentimi karşıladı.
  • Yapısı çok yoğun değil ama çok akışkan da değil.
  • Ben genellikle gece yatmadan temiz göz çevreme alıp masaj yaparak uyguladım ve hemencecik emildi.
  • Kremi uyguladıktan sonra yapış yapış his bırakmadı.
  • Hani bazı göz kremlerini cildinize yedirmek için uğraşırsınız ya bu krem de öyle bir sorun yaşamadım ve makyaj yapmadan da kullanılabilir. Ben makyaj altına kullanmadım açıkçası farklı bir krem kullandığımdan… Ne kullanıyorsun Mary derseniz Loreal Paris Skin Perfection Yorgunluk Karşıtı Kapatıcı yazıma ışınlanabilirsiniz.
  • Sınav dönemlerimde ve stresli zamanlarda göz altlarımda çok korkunç olmayacak şekilde ama belirgin düzeyde göz altı morluklarım oluyor. Nivea göz kremini sürüp yattığım sabah daha toparlanmış ve sağlıklı görünen göz çevrem vardı. Göz altlarınız çok koyuysa çok çok etkili olacağını düşünmüyorum.
  • Göz çevresindeki çizgilere etki etmediğini söylemeliyim.
  • Nivea göz bakım kremi göz çevremde minik beze vs çıkarmadı.

Ambalajı tüp formunda ve ucu sivri… Bu kısım istediğim kadar ürünü almamı kolaylaştırıyor.

Nivea göz kreminin rengi beyaz ve kokusu hafif…

Nivea Göz Kremi İçindekiler

İçeriğini merak eden okuyucularım alt fotoğraftan inceleyebilir.

Nivea Göz Kremi Nerede Satılır?

Nivea ürünlerini, Gratis, Rossmann, Watsons ve birçok kozmetik mağazasından temin edebilirsiniz. Nivea göz kremi fiyatı 20 TL civarı ve uygun fiyatlı göz kremi arayanlar mutlaka bir şans vermeli 🙂

Daha fazla ürün incelemelerim için Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip edebilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

  1. Göz kremleri benim de mutlaka kullanmaya çalıştığım ürünlerin başında. Nivea’nın göz kremlerinden çok memnunum, bu çeşidi de indirimde alıp yedeklediklerim arasında henüz kullanmadım. Şu an kullandığım da Nivea.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir