Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Saç Bakım Kremi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Saçlarım çok kuru olduğu için her yıkamadan sonra saç kremi kullanıyorum. Aksi takdirde çok elektrikleniyor ve çalı süpürgesi gibi oluyor. 😀 Haliyle şekil verirken de çok zorlanıyorum. (Saç kremleri hakkında yazdığım Saç Kremi Nedir? / Saç Kremi Nasıl Kullanılır? ve Saç Kreminin Faydaları ve Zararları Neler? yazılarımı okumak isterseniz koyu yazıların üzerine tık tık!) Restorex sağlıklı uzama etkili bakım kreminin ününü de epey duyduğumdan denemek istedim. Aslında bir indirim alışverişinde restorex sağlıklı uzama etkili şampuanı ile birlikte 10.00 TL gibi bir fiyata satılıyordu ve fırsattan istifade attım sepete 😀

Restorex sağlıklı uzama etkili bakım kremi vaatlerinin arasında yumuşaklık, kolay tarama ve parlaklık var. Saçların sağlıklı uzamasını, güçlenmesini sağlar. Saç dökülmesine yardımcı olur.  İçerisinde sarmaşık özü bulunduğundan saçları hızlı uzattığını söylüyor.

Restorex sağlıklı uzama etkili bakım kremi yorumlarım:

  • Saçlarımı şampuanladıktan sonra kremi saç boyu ve ucuna yetecek kadar alıp uyguladım. 3-5 dakika bekledikten sonra duruladım.
  • Saçlarımı yeteri kadar nemlendirmedi ki benim kremlerden beklentim saçlarımı neme doyurup yumuşacık yapmasıdır.
  • Yeteri kadar nemlendirmediği için sonrasında saçlarımı yumuşatmak için epey saç serumu kullandım.
  • Parlaklık gözlemlemedim saçlarımda…
  • Saç diplerime uygulamadım ama ilk kullandığım dönemde saç derimde az bir kaşıntı meydana geldi. Farklı şampuanlarla da kullandım fakat bu durum devam edince kullanmayı bıraktım.
  • Yaklaşık iki hafta kullandım, şampuanını beğensem de saç kreminden memnun kalmadım.

Klasik saç kremi ambalajı var ve kullanımı oldukça kolay… Beyaz renkte, kolaylıkla durulanıyor.Hoş, kalıcı olmayan bir kokusu var.

İçeriğine üst fotoğraftan bakabilirsiniz. Parfüm ve alkol çeşitleri mevcut; sanırım içerisindeki bir maddeye karşı duyarlılığım var. Restorex sağlıklı uzama etkili saç bakım kremi fiyatı 8-10 TL arasında… Gratis, kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz.

Sizler Restorex ürünleri kullandınız mı? Memnun kaldığınız saç ürünleri neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook, Google plus, pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

  1. Restorex’i duyuyorum ama kullanmadım, saç derim kaşıntıya çok müsait olduğundan her saç ürününü kullanamiyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir