Maybelline Color Tattoo Creamy Mattes Serisi Creme De Nude 93

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Günlük makyajlarımda olmazsa olmazlarım arasında farlar gelir. Göz makyajı yapmayı çok seviyorum ve işin açığı kendime yakıştırıyorum. Bu yüzden matlı, sedefli tüm farlara zaafım var. Öyleki elimde fazlaca palet, tekli far olunca elimdeki ürünleri bitirme konusunda yeminliyim bu sıralar. Ne kadar başarılı olduğum muallak 😀 Mat farları günlük makyajlarımda daha çok kullanıyorum. O yüzden Maybelline color tattoo creamy mattes serisi ülkemize gelince çok heyecanlanmıştım. Özellikle creme de nüde benim çok seveceğimi düşündüğüm bir fardı ve ben de deneyimlemek istedim. Hatta maybelline color tattoo serisinden iki far yorumumda bloğumda var, okumak isterseniz Maybelline Color Tattoo Yorumlarım / Pink Gold -Creamy Beige yazının üzerine tık tık!

Maybelline color tattoo creamy mattes serisi creme de nüde 93 tekli far yorumlarım:

  • Creme de nüde 93 tekli far tamamen mat. İçerisinde sim, sedef vs. barındırmıyor serinin adından da anlaşılacağı gibi…
  • Yapısı yumuşacık ve elinize alırken sorun yaşamadım. Lakin bu yumuşak yapıya rağmen farı istediğim gibi dağıtamadım. İyi bir şekilde dağıtılmazsa güzel bir görüntü oluşturmuyor. Bir tarafı daha sarı diğer taraf açık bir tonda kalabiliyor.
  • Sarı alt tonlu bej bir renk ve üst üste uygularsanız rengi daha da belli edebiliyor.
  • Ben genellikle far bazı olarak kullandım. Renk eşitsizliklerini giderme konusunda –az az uygulama ve iyi dağıtma gerektiriyor.- başarılı sayılabilir. Yalnız üzerinden pudra geçilirse daha iyi sonuç verecektir. Bu aşamayı yağlı göz kapağına sahip olanlar mutlaka uygulamalı aksi takdirde diğer farları tutacağını hiç sanmıyorum.
  • Diğer farlarla kolay karıştıramadım ve makyajımı bitirinceye kadar zorlandım.

Maybelline color tattooları kullandığımda kuruma sorunu yaşamadım ve ambalajları oldukça sağlam. Eğer kurursa sıcak suya koyup farları eski haline getirebilirsiniz zaten aklınızda olsun. Çantanıza atıp rahatlıkla seyahatlerde, dışarda makyajınızı yapabilirsiniz maybelline color tattoolar sayesinde lakin ben creme de nüde 93 numaralı farı sevemedim.

Maybelline color tattoo creme de nüde far fiyatı 15-17 TL arasında… Açıldıktan sonra 24 ay kullanım süresi var.

Sizler maybelline color tattoo serisini kullandınız mı, kullandıysanız yorumlarınız neler benimle paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook, Google plus, pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir