Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Blog

Merhaba dostlarım,

Yaz kış güneş kremi kullanmak cildimize yaptığımız en iyi yatırımlardan bence… Özellikle cit tipinize uyygun, leke yapmayan ve hemen emilen krem bulmak çok zor.. Genellikle yaz mevsiminde ilgi gören güneş kremleri aslında her mevsim uygulanmalı ve cildi güneşe karşı korunmalı… UVA ve UVB ışınlarınına karşı koruma olması da önemli etkenlerden bence… Dilerseniz hemen Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi İncelemesine geçelim.

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Blog
Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Blog
Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Çeşitleri
Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Çeşitleri

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Çeşitleri | Nasıl Kullanılır?

Solante güneş kreminin beşten çok çeşidi bulunmakta ve cilt tipine göre ürün bulmak mümkün… Hatta renkli güneş kremi de mevcut… Gündüz cildimi temizledikten sonra uyguluyorum. Onun öncesinde ekstra bir nemlendirici sürmedim çünkü yapısı çok yoğun. O yüzden bu seriyi alacaksanız kuru ciltlilerin bakması gerekiyor. Yağlı ciltlilerin anlaşacağını düşünmüyorum. Hatta hassas ciltlilere de iyi geleceğini düşünmüyorum.

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Yorumlar
Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Yorumlar

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Yorumlarım

 • Cildim kuru ve hassas olduğu için günlük nemlendirme işlemlerime daha çok özen gösteriyorum. Bu kremi uyguladığımda ekstra nemlendirici uygulayamıyorum.
 • Yapısı oldukça yoğun ve nemlendirme açısından da yeterli geliyor.
 • Yağlı, karma ciltlilerin çok anlaşacağını düşünmüyorum yapısından dolayı…
 • Beyaz renkte olmasına rağmen tabaka halinde durmuyor. Bembeyaz ruh gibi göstermiyor.
 • Cilt tarafından hemen emiliyor ancak miktarını çok az almanız gerekiyor.
 • Gözenekleri doldurduğunu ve genişlettiğini düşünüyorum.
 • Ben de sivilce yaptığı için kullanımı bıraktım. Hassas ciltlilere uygun olduğunu ve çok çok sevilen bir ürün olduğunu düşünerek almıştım ancak benim için tamamen hayal kırıklığı oldu. Hatta çoğu ürün elimde kaldı.
 • Hatta bir arkadaşım içeriğinin değiştiğini yazdı ben kremi aldıktan sonra… İlk piyasaya çıkışındaki hali ve şu anki formülasyonu aynı değil anladığım kadarıyla…
 • Leke için alacaksanız beklentinizi çok yüksek tutmayın.
 • Leke oluşturmadı ben de ancak oluşmuş lekelerin rengini de açmadı.
Solante Güneş Kremi Kullananlar
Solante Güneş Kremi Kullananlar
Solante Güneş Kremi Kullananlar
Solante Güneş Kremi Kullananlar

Tüp formunda ambalaja sahip ve istediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp kullanabiliyorum. Ben yapısı ağır geldiğinden ve sivilceye neden olduğu için kullanımı bıraktım.

Güneş Kremi Önerileri Blog
Güneş Kremi Önerileri Blog

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Kullananlar

Yağlı, hassas ciltlilerin farklı ürünlere bakmasını öneririm. Benim yıllardır favori kremim Avene markasına ait… Hatta La Roche Posay markasının kreminden de hassas ciltli biri olarak çok memnun kalsam da onun gramajı daha az.. Favori iki güneş kremlerimi okumak isterseniz Avene Very High Protection Spf 50 Yüz Güneş Kremi ve La Roche Posay Anthelios XL SPF 50 Güneş Koruma Kremi yazılarıma bakabilirsiniz. Solante markasını eczanelerde ve Kozmela’dan temin edebilirsiniz.

Güneş Kremi Nasıl Sürülür?
Güneş Kremi Nasıl Sürülür?

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi İçindekiler

Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi İçindekiler
Solante Immuna Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi İçindekiler
Güneş Kremi Blog
Güneş Kremi Blog

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

 1. Bu ürün lekeleri gidermek için değil. Bu amaç için Solante’nin diğer önerilerine bakmanız gerekli. Bu ürün özellikle oto immün rahatsızlığı olanlar için. Vitiligo ve Polimorf Işık Erüpsionu. Hassas ciltlerden kastı budur kremin; akneli, akneye yatkın ya da lekeli ciltler değil. Bu amaç ile kullanıldığında gayet güzel sonuçlar alınabiliyor. Yılın 8 ayı gündüzleri az da olsa dışarı çıkabiliyorsam bu krem sayesindedir. Evet yağlı bir ürün, ancak faydası o kadar yüksek ki rahatsız etmiyor. Zaten ürünü de çok az miktarda uygulamak gerekli.

  Farklı amaçlarla denediğiniz için bu ürüne negatif yorum bırakmanız haksızlık olur, umarım bir düzeltme yaparsınız yazınızda.

  1. Merhaba, değerli yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle… Kremin amacının leke açmak olduğunu belirtmedim, adı üzerinde güneş kremi ve cildi güneşten korumak olduğunu anlatmaya çalıştım. Lekelenmeye müsait ciltlerde ne kadar güneşte kalınsa bazı kremler kullanılsa da artıyor onun olmadığını belirtmek istedim. Benim cildimde alerjiye neden olduğu için de kullanımı bıraktım. Size iyi gelen başkalarına iyi gelmeyebilir; herkesin cildi, içeriklere tepkisi farklıdır. Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir