Vichy Termal Su

Vichy Termal Su Yorumlar

Merhaba güzelleriiim, bloğuma hoş geldiniiz :))

Bugün sizlere büyük umutlarla aldığım ancak bitirene kadar uğraştığım bir üründen bahsedeceğim: Vichy Termal Su … Günlük bakımımda termal su olmazsa olmazım değil açıkçası… Cildim hassas olduğundan dolayı dönem dönem kızarıklık, sivilce sorunu yaşayabiliyorum. Böyle dönemlerde de cildimin rahatlaması için termal sulardan yardım alıyorum. Şimdiye kadar kullandığım açık ara en iyi termal su ise Avene Termal Su … Yazımı mutlaka incelemenizi öneririm. Gerçekten de Avene termal su cilde nem verip rahatlatma konusunda çok başarılı… Vichy termal su ise beklentilerimi karşılamadı. İsterseniz hemen Vichy Termal Su İncelemesine geçelim.

Vichy Termal Su Kullananlar
Vichy Termal Su Kullananlar
Vichy Termal Su Özellikleri
Vichy Termal Su Özellikleri

İçindekiler

Vichy Termal Su Özellikleri

Tanıtım yazısı:

“Tıbbın hücreler arası alışverişi kolaylaştırıcı ve organizmanın korunmasını artırıcı özelliklerini tanıdığı Vichy Mineralli Termal Suyu, aynı zamanda dermatolojide cildin çeşitli durumlarda gösterdiği tepkileri hafifletmek ve cildin toleransını arttırmak için kullanılır. Mineral tuzlar ve eser elementler açısından doğal olarak zengin, cildin korunmasında enzim hareketine etki eder.

-Ciltteki kızarıklıkların oluşumunu hafifletir.
-Hassas cildi rahatlatır.
-Cildin doğal dengesini güçlendirir.
Cilt tipi ne olursa olsun, cildini yatıştırıp tazelemek isteyen tüm kadınlar ve erkekler için. Hassas ciltler için önerilir.”

Vichy Termal Su Nasıl Kullanılır?
Vichy Termal Su Nasıl Kullanılır?
Termal Su Kullananlar
Termal Su Kullananlar

Vichy Termal Su Nasıl Kullanılır?

Temiz cilde ihtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz. Nem vermesi, cildi rahatlatmak, kızarıklığı ve kaşıntıyı hafifletmek için kullanılıyor. Özellikle hassas ciltler ağda, epilasyon yaptıktan sonra uygulandığında çok çok iyi geliyor. Makyaj öncesi ya da sonrasında da kullanılabiliyor. Ancak ben çok tercih etmiyorum, bazen öncesinde kullanıyorum ama çok da önemli bir adım değil bence… Kullanmadan önce mutlaka çalkalayın.

Vichy Termal Su Yorumlar
Vichy Termal Su Yorumlar

Vichy Termal Su Yorumlarım

  • Haftada üç gün yüzdüğüm için klorlu suya çok maruz kalıyorum ve dönem dönem cildimin dahada hassaslaştığını hissediyorum. Bu dönemlerde elim daha sık gitti ancak beklediğim performansta değildi.
  • Cildime nem vermedi ki asıl beklentim nem vermesi değil. Cildim kuru olduğu için zaten nemlendirici kremlerden her zaman yardım alırım.
  • Benim için termal su = cildi rahatlatmak olmalı… Ne yazık ki cildimi rahatlatmadı.
  • Kaşıntı, kızarıklık olduğunda etkili bir şekilde geçirmeyi bırakın azaltmadı bile… 🙁
  • Lazer epilasyon yaptırıyorum koltuk altıma ve daha da fazla kaşıntı, kızarıklık meydana geldi. Normalde termal suları rahatlatsın diye koltuk altıma da uyguluyorum. Maalesef o konuda da verim alamadım.
  • Avene termal su nem verdiğini hissediyordum. Cildimi germiyordu.
  • Vichy cildimi gerdi ve ekstra kuruluk hissettim.
  • Kısaca her konuda etkisiz bir eleman oldu benim için 😀 Avene gözümün bebeğidir; nereye gitsem benimle gelir 😀
  • Makyaj öncesi ya da sonrasında kullanmadım.
  • Hafif bir kokusu var.
Vichy Termal Su Blog
Vichy Termal Su Blog

Sprey formunda ve ürünü cildime uygularken zorlanmadım. Mekanizması oldukça sağlam ve püskürtme açısını direkt yüzüme gelebilecek şekilde ayarlayabiliyorum.

Vichy Termal Su Ne İşe Yarar?
Vichy Termal Su Ne İşe Yarar?

Vichy Termal Su İçindekiler

İçerik kısmını merak eden okuyucularım aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilir.

Vichy Termal Su İçindekiler
Vichy Termal Su İçindekiler

Vichy Termal Su Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Vichy ürünlerini eczanelerde, Kozmela‘da bulabilirsiiniz. Ben Vichy ürünlerini genellikle Kozmela’dan alıyorum ve çok memnunum; ürünlerim hemen, sorunsuz şekilde elime geçiyor. Vichy Termal Su fiyatı 44 TL civarında diye biliyorum ancak kontrol etmenizi öneririm.

Vichy Termal Su Nerede Satılıyor? | Fiyatı
Vichy Termal Su Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir