Whatsapp Aero Nedir? Nasıl İndirilir?

Whatsapp Aero ayrıcalıklı whatsapp deneyimi yaşamak isteyenlere sunulan bir uygulamadır. Whatsapp için geliştirilen 3. Parti uygulamalardan olan whatsapp aero kullananları tarafından oldukça olumlu yorumlarla karşılaşmıştır. Uygulamanın bu kadar ün kazanmasının haklı gururunu yaşıyoruz çünkü bir Türk tarafından yapılmış uygulamalardandır. Özellikli uygulama kullanmak isteyenlerin oldukça hoşuna gidecek whatsapp aero android işletim sistemi kullanan herkes tarafından kullanabilir.

İçindekiler

WHATSAPP AERO HARİKA ÖZELLİKLERLE GELİYOR

Telefona uygulamayı indirmenizin hemen ardından özellikli whatsapp kullanımız aero ile başlıyor. Mesajlarınızı biri silse bile bu uygulama sayesinde geri getirmeniz mümkün bulunmaktadır. Karşı taraf size gönderdiği mesajları sildiğini zannederken whatsapp aero bu mesajları tutar ve siz o mesajı görerek saklamaya devam edebilirsiniz.
Hikâyeler özelliğinde silinen hikâyeleri sizin için saklar ve atılan hikâyeleri kaçırma gibi bir ihtimaliniz kalmaz. Klasik whatsapp yazı tipinden sıkılanlara aero sayesinde yeni ve şık yazı tipleri kazandırabiliyorsunuz. Mesajınızın okunduğu, çevrimiçi olduğunuz, yazıyor olmanız gibi göstermek istemediğiniz bilgileri kendi tercihiniz doğrultusunda kapatabiliyorsunuz. Kişiler çevrim içi olma, profil resmini değiştirme zamanı gibi detaylı bilgilerin de whats app aero ile sizin için kayı edildiğini unutmamakta fayda var.
Whatsapp profilinize kimler bakmış takip edebilme özelliği bu uygulama ile sizlerin olacak. En can alıcı ve n güzel kısma gelince 50 MB foto 700 MB video gönderme özelliği sayesinde whatsapp üzerinden dosya transferini daha özgür ve kapsamlı hale getirebiliyorsunuz. Yine oldukça fazla tema seçeneğiyle ayrıcalıklı whatsapp deneyimi sizlerle olacak.
Bu uygulamaya sahip olduktan sonra isterseniz whatsapp aero ayrı whatsapp ayrı devam edebilirsiniz isterseniz de sadece whatsapp aero kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış. Sadece android kullanıcılarına özel olduğunu bilmeniz ve IOS telefonlarda kullanamayacağınızı unutmamanız gerekiyor.

UYGULAMA KULLANANLARIN GİZLİLİK İLE İLGİLİ SORULARI

Uygulama mesajlarınızı, kişi hareketlerinizi sizin istediğiniz doğrultuda kayıtları ve en önemlisi veri akışınızı tuttuğu için kişiler gizlilik ile ilgili endişe duyuyor olabilir. Uygulamayı indirdikten sonra gizlilik ile ilgili yeterli derecede bilgi sahibi olacaksınız. 3. Kişilerle paylaşılmadığına dair size taahhüt verilmektedir.
https://wikimobil.com/whatsapp-aero/

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir