WhyNot Cafe Çorlu Dövme

İçindekiler

Çorlu Dövme

Dövme sanatı ustalık, titizlik ve hijyen gerektirir. Uygulanan dövme sizinle bir hayat yoldaşı olur ve WhyNot size en uygun olacak şekilde hizmet vermekte.Çorlu dövmeci arayışınızda WhyNot’ı tercih edebilirsiniz. WhyNot tarafından yapılan dövmeler tam bir sanat eseridir.

Dövme, derinin altına uygulanan kalıcı mürekkep kullanılarak yapılan bir sanat türüdür. Dövme, farklı tarzlarda yapılabilir ve farklı anlamlar taşıyabilir. Dövme sanatçıları, tasarımın boyutuna, şekline, rengine ve konumuna göre dövmeyi oluşturur.

Instagram ve web sitelerinde yer alan dövme uygulama görsellerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Dövme tasarımını kendiniz götürebilir veya dövme sanatçılarından destek alabilirsiniz.

WhyNot Kimdir?

WhyNot Çorlu’da dövme, piercing ve nail art sanat hizmetlerinin yanında kahvenizi içebileceğiniz, tatlınızı yiyebileceğiniz kreatif bir mekandır. Tırnak süsleme, piercing modelleri ve birbirinden farklı dövme tarzları ile özgün tasarımlar çıkarmaktadır.

WhyNot hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitesi: https://www.whynotcorlu.com/

WhyNot’a ne kadar yakın olduğunuzu öğrenmek için hemen aşağıdaki konum linki ile mesafenizi kontrol edebilirsiniz. Hemen yol tarifi alarak kahvenizi içerken dövme, piercing ve tırnak sanatı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Google konumu: https://goo.gl/maps/v4LWfbaJz1ZqzfCN9
Umarım bu içerik sizlere faydalı olur ve fikir edinmenizi kolaylaştırır.
Hoşça kalın.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir