Atelier Rebul Lavanta Kolonya

Atelier Rebul Lavanta Kolonya Yorumlar

Merhaba güzel okuyucularım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün size herkesin evinde olmazsa olmaz bir üründen bahsedeceğim nedir derseniz kolonya… Atelier Rebul Lavanta Kolonya benim favori kolonyalarımdan Corona hastalığı yüzünden temizlik, hijyen hassasiyetimiz arttı. Öyle ki ellerimi her dakika yıkamaktan kolonyalamaktan yara oldu. Kolonyayı izolasyondan önce çantamda bulunduruyordum. Dışarı çıktığımda mutlaka yanıma alıyorum. Özellikle elimi dezenfekte etmek için ıslak mendil yerine bu tarz alkol oranı yüksek kolonyalar kullanmayı tercih ediyorum. Eve geldiğimde de hemen ellerimi yıkıyorum. Ki artık sadece gıda alışverişi için çıkıyorum ve onda da çantamın olmazsa olmazı kolonya… Dün Instagram gözlemlediğim bilinçsiz davranışları paylaştım hikaye kısmında, takip etmiyorsanız mutlaka bakmanızı öneririm. Bazen buradan çok Instagramda aktif olabiliyorum. Dilerseniz hemen Atelier Rebul Lavanta Kolonya İncelemesine başlayalım. 🙂

Atelier Rebul Kolonya Kullananlar
Atelier Rebul Kolonya Kullananlar
Atelier Rebul Lavanta Kolonya Yorumlar
Atelier Rebul Lavanta Kolonya Yorumlar

Atelier Rebul Lavanta Kolonya Yorumlarım

  • Dışarı çıktığımda çantamda kolaylıkla taşıyorum.
  • Sprey mekanizması olduğu içi kullanımı kolay oluyor.
  • Damlalık şeklinde olmadığı için kolay kontrol edilebiliyor, fazla ürün alınmıyor.
  • Mis gibi lavanta kokuyor.
  • En az 80 derece alkol içermesi öneriliyor kolonyaların ve bu kolonya da 80 derece…
  • Uzun süre sadece kolonya kullanılmasa da dezenfekte için bence ulaşımda ya da zor durumda kurtarıcı oluyor.
  • Ben aynı zamanda masamın üzerinde de bulunduruyorum.
  • Home office olarak çalıştığım için klavye, mouse vs temizliğine dikkat ediyorum. Ancak işlerimin başına oturduğumda da mutlaka elime uygulayıp öyle çalışmaya başlıyorum.
  • Bu arada fahiş fiyatlara satılan kolonyoları almamaya çalın. Aynı zamanda evde yapılabilen dezenfekteler var. Onların alkol oranı yüksek yapılması gerekiyor. Bir sürü video var bunlarla ilgili biraz araştırarak kendi ihtiyacınızı yapabilirsiniz.
Kolonya Önerileri
Kolonya Önerileri

Sprey şeklinde olduğu için kullanımı kolay ve taşınabilir. Özellikle bebeği olan, yaşlılarla teması çok olan kişilerin mutlaka hijyenine özen göstermesi gerek… Aynı zamanda herkesin kendi sağlığı için bu dönemde alınan önlemlere uyulmalı! Ben de çok sorun yaşasam da ailemin önlemlere uyması ile ilgili durmadan anlatacağız, önlemleri almalarına yardımcı olacağız. Ancak güzel günler o zaman gelecek! Veee kendi çocuğunuz dahi olsaa MİSAFİR KABUL ETMEYİİİİNN, MİSAFİRLİĞE GİTMEYİİİİNN!!

Kolonya Markaları
Kolonya Markaları

Atelier Rebul Lavanta Kolonya Nerede Satılıyor?

Atelier Rebul markasına kendi şubelerinden ve online sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ben genellikle online olarak alışveriş yapıyorum. Çünkü internet hem kazanç sağladığım hem de paramı harcadığım yer 😀 Fiyat olarak biraz fazla olsa da taşınabilirlik ve etkisi için kesinlikle değiyor. Atelier Rebul Lavanta Kolonya fiyatı 200 ml 77 Lira diye hatırlıyorum. Almak isterseniz online olarak bakabilirsiniz.

Atelier Rebul Kolonya Yorum
Atelier Rebul Kolonya Yorum
Rebul Kolonya Blog
Rebul Kolonya Blog

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 <3

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir