Avon Cherish the Moment Parfüm

Avon Cherish the Moment Parfüm Notaları

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere günlük olarak çok sevdiğim bir parfümden bahsedeceğim. Günlük hayatınızda hafif, çiçeksi, temiz kokulardan hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz 🙂 Bloğumda farklı tarzlara hitap eden birçok parfüm önerileri mevcut arama bölümüne parfüm önerileri yazarak birçok incelemeye ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde enerji veren, mod yükselten parfümler kullanmak kişiye kendini daha iyi hissettiriyor. Dışarı çıkmasam bile gün içerisinde kendimi rahat ve seksi hissettiğim kıyafetlerimi giyer ve en sevdiğim kokuları sıkarım. Çünkü bana iyi gelen şeyleri rutin olarak yaptığımda günüm daha bereketli ve enerjik geçtiğini düşünüyorum. Ufak rutinler aslında kişiye iyi geliyor ve kendine ayrılan zamanlar sayesinde kişi stresten arınıyor. Ben genellikle günün erken saatlerine kendime vakit ayırmayı sevsem de bazı günler yoğunluktan gece rutinlerimi uyguluyorum. Geceleri de yatmadan misler gibi parfümümü sıkar, uykuya dalmadan yastık spreyi sıkarak ortamın hoş kokmasını sağlarım. Böylece rahatlayarak derin uykuya dalarım. En sevdiğim yastık spreyi incelemesini ise Farmasi Lavanta Spreyi bırakıyorum dostlar 🙂 Avon parfümleri ile lisede tanıştım ve günlük olarak uzun süre kullandım. Hatta bittikçe aldığım birçok parfümü vardır. Kalıcılık olarak tatmin etmese de koku çeşitleri oldukça fazla ve zevkime uygun birçok  parfüm seçeneklerini deneme imkânı sunuluyor. Dilerseniz Avon cherish the moment parfüm kokusu nasıl, içeriği nedir, notaları neler ve yorumlarımı detaylı bir şekilde açıklayayım.

Avon Cherish the Moment Parfüm Kokusu Nasıl?
Avon Cherish the Moment Parfüm Kokusu Nasıl?

Avon Cherish the Moment Parfüm Kokusu Nasıl?

Notaları şu şekilde:

Avon tarafından kadınlara yönelik bir koku olan Cherish the Moment 2016’da piyasaya çıktı. Üst notalarda şampanya, lale; Orta notaları beyaz zencefil, zambak, müge ve orkidedir; Taban yani alt notaları sedir, misk ve paçuli içerir.

Avon Cherish the Moment Parfüm Notaları
Avon Cherish the Moment Parfüm Notaları

Avon Cherish the Moment Parfüm Yorumlarım

  • İlk uygulandığında ferah çiçek kokusu hissediliyor.
  • İlerleyen zamanlarda misk ve sedir gibi odunsu kokuları duyumsamak mümkün.
  • Odunsu koku çok baskın ve ağır değil. Çiçek kokuları ile karışık bir şekilde duyumsanıyor.
  • Baş ağrıtan bir koku değil ancak temiz bir koku da değil.
  • Çiçeksi, odunsu kokunun karışımı olarak betimlemek mümkün.
  • Her ten kendine özgü kokusu olduğu için kendinize uygun olan notalar var mı onu inceleyerek parfüm almanızı öneririm. Kişi kendi teni ile bütünleşen ve hoş kokan parfümleri zamanla daha çabuk şekilde keşfedebiliyor.
  • Maksimum 5-6 saat kalıcılığı var. Sonrasında ilerleyen dönemlerde tazelemek gerekiyor.
Avon Parfüm Önerileri
Avon Parfüm Önerileri

Cam, asimetrik bi şişesi mevcut ve bence oldukça şık… Farklı tasarımı olan parfümler daha ilgi çekici olmuyor mu zaten dostlar 🙂 Sprey mekanizması ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.

Avon Cherish the Moment Parfüm Kullananlar
Avon Cherish the Moment Parfüm Kullananlar

Avon Cherish the Moment Parfüm Kullananlar

Günlük çiçeksi odunsu karışık kokular kullananların beğenebileceği bir parfüm.. Kalıcılığı müthiş olmasa da 4 saat kadar dayanıyor. Özel günlerde daha farklı ve kalıcı kokular tercih edilebilir. Bana günlük enerji verdiği ve kokusunu beğendiğim için kullanıyorum o yüzden bitince tekrar satın alabilirim. Avon cherish the moment parfüm fiyatı satış sitelerinde 60-70 TL aralığında… Uygun fiyatlı parfüm önerileri isterseniz bloğumdan birçok incelemeye göz atabilirsiniz. Bloğumdaki PARFÜM kategorisine ışınlanabilirsiniz dilerseniz. 🙂

Avon Parfümleri Bayan Yorum
Avon Parfümleri Bayan Yorum
Avon Parfümleri ve Fiyatları
Avon Parfümleri ve Fiyatları
Çiçeksi Parfüm Önerileri
Çiçeksi Parfüm Önerileri
Çiçeksi Parfüm Kokuları
Çiçeksi Parfüm Kokuları
Parfüm Blog
Parfüm Blog

Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 Bir sonraki yazımda görüşürüz, sizi seviyoruuum 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir