Avon Perceive Parfüm

Avon Perceive Parfüm Kimler Sever?

Merhaba canlarııım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere çok ama çok severek kullandığım bir parfümden bahsedeceğim: Avon Perceive Parfüm … Günlük hayatta evde bile olsam modumu yükseltmek, iyi hissetmek için mutlaka parfüm kullanırım. Hatta bloğumun arama bölümüne parfüm incelemeleri yazarsanız kullandığım tüm parfümlerin incelemelerini bulmanız mümkün canlarım 🙂 Amaan uğraştırma direkt link isterim derseniz PARFÜM kategorisine ışınlanabilirsiniz güzellerim 🙂 Günlük hayatta daha fresh, çiçeksi parfümleri kullansam da arada daha çekici, kadınsı kokuları kullanmayı da seviyorum. Avon Perceive parfüm de tam bir çekici kadın kokusu diyebilirim. Her kullandığımda mutlaka yanımdan geçen bir iki kişi soruyor. 🙂 Lafı uzatmadan Avon Perceive Parfüm yorumlarım, incelemesine geçelim.

Avon Perceive Kadın Nasıl Bir Koku?
Avon Perceive Kadın Nasıl Bir Koku?

İçindekiler

Avon Perceive Kadın Nasıl Bir Koku?

  • Çiçek kokusu ve meyveli kokuların tam karışımı bir parfümdür.
  • Çok hafif ve fresh koku sevenler için ağır olabilir. Ancak bir tık ağır hatta şekerli bir koku olsun diyenlerin beklentisini karşılar.
  • Seveni çok beğenir ancak sevmeyen de migren tetikleyici etkiye sahip olabilir.
  • Şimdiye kadar birçok Avon parfüm kullanan biri olarak kokusunun çok çekici, farklı olduğunu söyleyebilirim.
  • Kalıcılığı diğer Avon parfümlere göre oldukça kalıcı ve zaman geçtikçe kokusu daha hafifleşip hoş bir kokuya dönüşüyor.
  • Çok farklı ve özgüvenli hissettiren bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.
  • Parfüm içeriğinde armut, misk, şekerli içerik sevmiyorsanız sevmezsiniz ancak çiçek, meyve ve baharat karışımı kokuları seviyorsanız gerçekten bayılırsınız.
  • Gündüz kullansam da bazı günler gece davetlerinde vs de kullanıyorum.
  • Tende durdukça güzelleşen parfümlerden diyebirilim.
Avon Perceive Parfüm Neyin Muadili?
Avon Perceive Parfüm Neyin Muadili?

Avon Perceive Parfüm Neyin Muadili?

Avon parfümleri genellikle kalıcılığı az olsa da oldukça hoş kokulara sahiptir. Bazı parfümlerin şişeleri da oldukça estetiktir. Bunlardan biri de Avon Perceive Parfümdür. Şişesi asimetrik şeffaf camdır. Hem cool hem de farklı bir görünüme sahiptir. İçeriği de aynı şekilde çekici, hoş ve zamanla daha da güzelleşen parfümlerden biri bence… Avon Perceive Parfüm Old Spice Caption parfümüne muadil gösteriliyor. Ancak o parfümü deneyimleyemediğim için yorumlayamayacağım canlar…

Perceive Kalıcı mı?
Perceive Kalıcı mı?

Perceive Kalıcı mı?

Avon parfümleri içerisinde en kalıcı, hoş, çekici ve akılda kalan parfümlerden biridir. Eğer migreniniz varsa, şekerli, meyveli kokulardan hoşlanmıyorsanız asla beklentilerinizi karşılamaz. Ancak genel olarak çekici olsun, imza bir kokum olsun aynı zamanda da uygun fiyata alayım derseniz Perceive iyi bir seçenek olacaktır.

Perceive İçinde Ne Var?
Perceive İçinde Ne Var?

Perceive İçinde Ne Var?

Perceive parfüm hem çieçksi hem de oryantal koku olarak geçer. Başlangıçta ağır bir koku olarak duyumsansa da zaman geçtikçe daha hafif ve tenle bütünleşen bir kokuya dönüşüyor. Beyaz biber, gardenya, sarı frezya, armut, sandal ağacı Perceive parfümün içeriğini oluşturuyor.

Avon Perceive Parfüm Kimler Sever?
Avon Perceive Parfüm Kimler Sever?

Avon Perceive Parfüm Kimler Sever?

Farklı. çekici ve seksi kokmak isteyenler için ideal bir kokudur. Hem çiçek hem de meyve kokusunun birleşimidir. Aynı zamanda kalıcılığı da oldukça iyidir ve zamanla alt notalarındaki kokuları duyumsamak mümkündür. Ağır meyveli kokuları sevmeyenler, çiçek kokusundan başka parfümler kullanamayanlar Avon Perceive parfümü kullanamayabilir.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir