Bağcıklı Beyaz Kazak Kombini

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Moda yazılarına geri dönüş arttıkça ben de yeni kombinler paylaşmak için motive oluyorum. Okul açılmasına rağmen haftada en az bir gün kombin yazısı paylaşmaya çalışıyorum. Hem trendleri nasıl kendime uyarladığımı göstermek hem de bazı parçaları nereden uygun fiyata alıyorum onları göstermek istiyorum. Modayı az çok takip edenler bilir ki son iki senedir bağcıklı kazaklar ön plana çıktı. İlk başlarda yaka kısmında bağcık detaylarına rastlarken artık bel, kol hatta omuz kısımlarında görmek mümkün…

Yaka kısmı bağcıklı V şeklinde inen derin dekolteli kazakları ben kendime yakıştıramadığımdan almıyordum açıkçası… Alışverişim esnasında internette gezinirken beyaz, şeritli iç kısmı bağcıklı kazak modelini görür görmez vuruldum. Bağcık kısmından aşağısında örgü detayları mevcut… Bazen kazağımı pantolonumun içerisinde bazen de dışında kullanıyorum.

Bağcıklı kazak modelini sevmemdeki neden S beden olmasına rağmen vücudumu sarmaması ve salaş bir görünüm elde edebilmem. Bu yüzden taytlar, havuç pantolon hatta mom jean adı verilen rahat, bol pantolonlarla kombinleyip şık bir görünüm kazanmama yardımcı oluyor. Gün içerisinde çok koşturacaksam ve şık olmak istiyorsam elim bu sıralar beyaz bağcıklı kazak modeline gidiyor. Beyaz kazağımı Defacto’dan 30-40 TL arasında bir fiyata aldım.

Bağcıklı kazağımı açık mavi mom jean ile kombinledim. Spor bir kombin olduğu için gün içerisinde kendimi rahat hissediyorum. Bu arada diğer mom jean kombinimi merak ederseniz Kırmızı Kayık Yaka Kazak Kombini yazıma göz atabilirsiniz. Ayakkabılarım en rahat botlarım olan Greyderler tabii 😀 Kombinimin tamamlayıcısı ise mavi-kahverengi olan bucket çanta… İncelemesi kısa zamanda Moda yazılarımın arasında olacak, takipte kalın canlar 🙂 Detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Önü Bağcıklı Kazak: Defacto

Mom Jean: Koton

Bot: Greyder

Bucket Çanta: Defacto

Şal: Koton

Siz bağcıklı kazak modelleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip edebilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir