Bambi Siyah Süet Topuklu Bot İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Kendime verdiğim sözün haklı gururunu paylaşacağım bir yazı ile sizlerleyim efendim 😀 Özel günler hariç topuklu ayakkabılardan uzak duruyordum. Kısa boylu olduğum için de bazı kombinlerim de daha kısa göründüğümü fark edip günlük giyebileceğim bir topuklu bot arayışına girdim. İlk olarak 9cm topuk boyu gözümü korkuttuğu için daha kısa fakat mm derecede olmayacak orta boyda topuğa sahip bir ayakkabıydı istediğim. Yılbaşı alışverişlerimde ise tam olarak aradığım botu Bambi’de buldum.

Bu sene botlara takmış durumdayım. Özellikle son iki senedir trend olan modeller haricinde beni yansıtacak, sade ama şık modelleri tercih etmeye çalışıyorum. Botum siyah, süet, 5 cm topuğa sahip ve oldukça rahat… Kalıpları da ayağa göre şekil alıyor ve kesinlikle ayağıma vurmadı. Bazı ayakkabılara alışana kadar ayaklarımın kenarları acır ya da su toplar, oldukça hassasım bu konuda lakin Bambi siyah süet topuklu botumda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Botumda sık olmayan, tek çizgi şeklinde bir modele sahip… Arkasında minik bağcık detayı var. Onu bağlamaya dikkat etmek gerekiyor ya da modeli öyle kalsın derseniz özellikle merdivenlerde daha ehemmiyetli yürümekte fayda var.  Pantolonlarla ve eteklerle renk,  modeli dolayısıyla kolaylıkla kombinlenebiliyor. Yaptığım kombinlere göz atmak isterseniz de moda kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂 Bambi siyah süet topuklu bot normal fiyatı 240 TL, ben indirimde 80-90 TL arasında bir fiyata aldım.

Sizin severek giydiğiniz bot markaları ve modelleri neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook ve Google plus üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

  1. Ben hem uzun boylu olduğum için hem de rahat etmediğim için topuklu giymiyorum. Ama sana çok ama çok yakışmış güle güle kullan canım. Birde aklında bulunsun bahçelide trend woman diye bir mağaza var efsane ayakkabıları var bir git derim 😀

    1. Vuhuu bu önerini not aldım kuzum boş zamanımda gideceğim mutlaka 🙂 Senin tarzını da çok beğeniyorum kuzumm :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir