Pantene Pro v Kırık Saç Uçlarını Onarıcı Saç Bakım Serumu İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Saçlar hem kadın hem de erkeklerin en güzel aksesuarıdır bu yüzden bakım şart… Özellikle ince telli ve çabuk elektriklenen saçlar için harika bir ürün inceleyeceğiz birlikte… Duştan çıktıktan, saç şekillendirdikten sonra saçlarınız çok fazla elektrikleniyorsa saç bakım yağları ya da serumlarından yardım alabilirsiniz. Pantene pro v kırık saç uçlarını onarıcı saç bakım serumunu bu bakımdan oldukça başarılı buldum.

Pantene pro v kırık saç uçlarını onarıcı saç bakım serumu yorumlarım:
Vaatleri arasında zayıf ve yıpranmış saç uçlarını anında onarır ve koruma sağlar. Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı koruma sağlar.

  • Kırık saç uçlarını onardığını ya da ekstra bir bakım sağladığını düşünmüyorum zaten kırıkların onarılması mümkün değil tek çare kesim…
  • Nasıl kullandım? Öncelikle duştan sonra elektriklenen ve nem takviyesine ihtiyacı olan saçlarım için avucuma bir iki pompa alıyorum. Avucumun içerisinde ısıttıktan sonra saçlarımın uçlarına uyguluyorum. Diplerine getirmemeye dikkat ettim. Aynı zamanda saçlarımı şekillendirdikten sonra daha az miktarda ürün alıp yüzeysel olarak saçlarımın elektriklenen kısımlarına yavaş bir şekilde üzerine geçiyorum.
  • Çabuk elektriklenen saçların ya da şekillendirmedikten sonra tel tel çıkan saçları yatıştırıyor. Elektriklenmesini önlüyor.
  • Saçlarım oldukça kuru ve serumlar yardımcılarımın arasında olmazsa olmaz. Çok fazla nem vermese de günü kurtarmaya yetiyor.
  • Saçlarıma uyguladığımda yumuşacık saçlar elde ediyorum.
  • İnanılmaz güzel kokuyor ve saçlarıma uyguladığımda bir iki saat duyumsuyorum. Koku hassasiyeti biri olarak rahatsız etmediğini de belirtmeliyim.
  • Hacim verdiği söylense de ben öyle bir etkisi olduğunu gözlemlemedim. İnce telli saçları hacimlendiren nadir ürünler var fakat bunlar arasında ben serum ya da saç bakım yağları olanına rastlamadım şimdiye kadar… Sizin varsa bildiğiniz böyle ürünler yorumlar kısmına yazın lütfen! Hepimiz bilgilenelim 🙂
  • Saçlarımı ağırlaştırıp yağlandırmadı.

Pompalı, beyaz klasik pantene ambalajlarına sahip ve kullanışlı… İstediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp uygulayabiliyorum. Renksiz, orta yoğunlukta ve şahane kokan bir serum.

İçeriğini merak ederseniz üst fotoğraftan bakabilirsiniz. İçerisinde parfüm var fakat yoğun keskin bir kokuya sahip değil. Bu ürünü dudakta kullananlar varmış fakat pek dudak bakımı için uygun olduğunu düşünmüyorum. Pantene pro v kırık saç uçlarını onarıcı saç bakım serumu fiyatı 10-15 TL arasında bir fiyatı var. Gratislerde ve kozmetik ürün satan mağazalarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sizin sevdiğiniz saç bakım serumları neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

  1. Bana saç kremi de yetiyor ama şu an kuaförlerin çıkardığı native diye bir bakım kürleri var 1 aya kadar kalıyormuş, saçı yumuşacık yapıyormuş. Onun haricinde evet gerçekten bakım yapan kremler var mıdır ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir