Neutrogena 20 Faktörlü Güneş Koruma Etkili Dudak Nemlendiricisi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Dudak nemlendiricileri benim için her mevsim olmazsa olmazlar arasında… Öyleki evin her köşesinde, çantalarımda, masamın üzerinde, nerede ararsanız benimledir. 😀 Güneş koruma faktörlü olan dudak kremlerine ise son zamanlarda ayrı bir zaafım var. Ben de indirimde el kremi ile birlikte satılan Neutrogena spf 20 güneş koruma faktörlü dudak nemlendiricisini denemek istedim.

                Neutrogena spf 20 güneş koruma faktörlü dudak nemlendiricisi yorumlarım:

  • Spf içerdiğinden dolayı genellikle gündüz kullandım.
  • Nemlendirmesi yeterli gelse de sık sık tazeleme ihtiyacı duydum. Bu da nemlendirme özelliğinin uzun sürmediği anlamını çıkarmak mümkün…
  • Renksiz, yoğun beyazlık bırakan bir dudak balmı değil o yüzden mat rujların altına da uyguladım.
  • Dudakta ağırlık yapmıyor.
  • Onarma etkili bir dudak kremi değil. Çatlak, pürüzlü dudaklarınız varsa zaten balmlarda işe yaramıyor mutlaka peeling yapmalısınız. Ama yok az da olsa onarsın; kış aylarında dudaklarım daha güzel görünsün derseniz Blistex dudak kremini önerebilirim.

Klasik dudak balmı ambalajında ve çantada falan açılma sorunu yaşamadım. Kokusu bana ağır gelmediğini de belirtmeliyim, sevdim hatta… Temiz bir kokuya sahip ve normalde koku hassasiyetim var.

İçerik kısmını incelediğimde parfüm ve alkol olduğunu gördüm. Açıldıktan sonra bir yıl kullanım süresi var. Neutrogena spf 20 güneş koruma faktörlü dudak nemlendiricisi fiyatı 8-10 TL civarı… Gratis’lerde ve marketlerde bulabilirsiniz.

               Sizin sevdiğiniz lip balmlar neler?  Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olarak; instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakallııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir