Bee Beauty Vücut Kremi İncelemesi

Selam 🙂

Vücut losyonları cildimizi nemlendirirken mis gibi kokusuyla kendinimizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Özellikle benim gibi kuru cilt tipine sahipseniz yaz kış dinlemeden nemlendirme işlemini aksatmadan yapmanız gerekir. Aksi durumda inanılmaz huysuz oluyorum, sanki cildim çatlıyomuş hissi beni çıldırtıyor. Bunu yaşamamak içinse evin her yerine itinayla nemlendirici krem koyuyorum 😀 Vücut losyonuyla ilgili geniş bilgiler içeren postumu okumak isterseniz Buraya ! tıklayabilirsiniz.
P_20160415_135816
Bee Beauty markasının vücut ürünlerini ilk olarak uzun zaman önce Merve Özkaynak’ta duymuştum. Keşke daha önce deneyimleseydim dediğim bir vücut kremi oldu. Kullandığım kremin içerisinde shea yağı ve vitaminler bulunuyor. Shea yağının tercih etme nedenim mükemmel kokması ve nemlendirme işlemini sevmem.
P_20160415_135959
Açık pembe çok sıvı olmayan çok katı da olmayan bir ürün. Vücudunuza sürdüğünüzde hemen emilimi ve yapış yapış olmamasını çok sevdim. İçerisinde A ve E vitamini ile cildin bozulmasını engelleyerek sağlıklı görünmesine yardımcı olduğunu vaat ediyor ve vaadini gerçekleştiriyor.
P_20160415_140031
Cildinizi yumuşatırken yağlı bir his bırakmıyor. Vücut losyonlarında en rahatsız edici şeylerden biri o yapış yapış his ve kıyafetlerinize kremin bulaşması.. Bee Beauty’nin vücut losyonuyla uzun süre anlaşacağımızı düşünüyorum. Ayrıca oldukça bereketli bir ürün. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve yarısına yeni geldim.
P_20160415_135844
P_20160415_135921
Fİyatı da oldukça uygun. 10 ya 12 tl civarı.. Hem uygun fiyatlı hem işlevini kat kat yerine getiren bir ürün. Tek problem içeriği.. Daha temiz içerikli vücut losyonlarına yönelmeyi düşünüyorum. Bulduğumda soluğu blogda alacağım tabii ki 😀 Sizin favori vücut losyonunuz hangileri yorumlar kısmında benimle paylaşmayı unutmayın. 🙂
Ayrıca Synergen Body Milk Trockene Haut Vücut losyon yorumlarımı okumak için Buraya ! tıklayabilirsiniz.

Hoşçakalıııın ! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir