Pantene Pro v Onarıcı ve Koruyucu Saç Bakım Serumu

Merhaba !
Serumlar saçların kırılmasını bir nebze önlerken daha sağlıklı uzamasını ve parlak görünmesine yardımcı olur. Bu yüzden mümkün olabildiğince saç bakımında en özen gösterdiğim serum kullanmak. İnce telli ve kıvırcık saçlara sahip olduğumdan elektriklenmeye müsait bir saç tipim var. Ama kıvırcık halimi de çok seviyorum 😀
P_20160415_140322
Saçlarımı maalesef kurutma makinesi ile kurutmak zorunda kaldığımdan duştan çıktığımda saçlarıma uyguladığım ilk ürün serum oluyor. Yaklaşık üç haftadır pantene onarıcı ve koruyucu bakım serumunu kullanıyorum. Önceden loreal paris elseve saç serumunu kullanıyordum ve çok çok memnundum. Loreal Paris Elseve saç serumunu merak ediyorsanız Buraya ! tıklayın. Saçlarımı hem koruduğunu hem de parlaklık ışıltı kattığını gözlemliyordum. Pantene’nin bu serumunu da denemek istedim. Duştan sonra elime bir miktar alıp ısıttıktan sonra saç uçlarıma iyice yedirdim.
P_20160415_140400
Gözle görülür bir etki göremedim. İnce telli saçlarımın daha çok elektriklenmesine sebep oldu. O görüntüyü sevmediğimden bolca şekillendirici ve saç köpüklerinden faydalandım. Ağırlaştırmadan korur ve besler vaadine kandım belkide .. Saç yapımda bir bozulma yaşamadım. Saç maskesinde yaşamıştım. İncelemesi için Buraya ! tıklayabilirsiniz. Ağırlaştırma, yağlanma yapmadı saçlarımda fakat bir etki de göremedim. Sadece mükemmel kokuyor. Tek sevdiğim yanı duştan çıktıktan sonra buram buram çiçeksi kokusu oldu.
P_20160415_140458
Keratin Onarıcı E vitaminli yağ olması beklentimi çok yükseğe taşımama neden oldu maalesef … Tekrar almayacağım bitsin artık diye kullandığım bir ürün olsu kendisi..
P_20160415_140548

P_20160415_140612
Her ne kadar loreal paris elsevine dönmek için can atsam da elimde dove’un serumu var onu denedikten sonra dönmeyi düşünüyorum. Gerçi dove’da merak ediyorum. Kadın olmak ne zor arkadaş 😀 Dove yorumlarım da deneyimleyince blogda olacak. Pantene onarıcı ve koruyucu bakım serumunun fiyatı 10-15 tl civarıydı sanırım.

Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir